تبلیغات

آئین جشن امضای کتاب «رُزفر» با حضور هنرمندان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدضیاء الدین دری کارگردان سینما و تلویزیون، در این مراسم که عصر روز یکشنبه ۲۷ اردیهبشت برگزار شد، کتاب «رُزفر» را تجربه جدیدی در نویسندگی قلمداد کرد به‌طوری که شخصیت داستان به نحوی صادقانه، خودش در مورد خودش سخن می‌گوید و تجربیاتش را با مخاطب در میان می‌گذارد.

کارگردان سریال کلاه پهلوی، با بیان اینکه کتاب مذکور پیچیدگی ادبی ندارد و روان است، اظهار گفت: نویسنده در این کتاب هر نوع تصادفات و صحنه پردازی‌ها را با مخاطب و خواننده به‌صورت صریح مطرح کرده است و ضمن اینکه تجربه خوبی را منتقل می‌کند، باید بگویم که حس سینمایی در نگارش کتاب وجود دارد.

حمیدرضا صدر نویسنده و منتقد سینما و مفسر فوتبال هم در جشن امضای این کتاب گفت: نوشتن کتاب فقط عشق است و جمع شدن برای موضوع کتاب انرژی ویژه‌ای در ایران لازم دارد و متاسفانه باید بگویم که برای ما ایرانی‌ها کار سختی هم است!

به گفته وی، نوشتن هر کتاب حداقل به یکسال زمان نیاز دارد و کار پر دردسر و با کمترین جنبه مادی همراه است و باید کسانی را که در این عرصه فعالیت می‌کنند، ارج نهاد.

مسعود فروتن نویسنده، کارگردان سینما و تلویزیون نیز در این مراسم، کتاب خواندن را یک وظیفه در نسل خود دانست و خواستار آن شد که نسل جوان کتاب را جایزه دهند، هدیه دهند و یا آن را شریکی برای جوایز و هدیه‌ها به یکدیگر قرار دهیم.

اما، فرشاد به‌آبادی، نویسنده کتاب «رُزفر»، در جشن امضای کتاب خود آن را فقط یک رمان مدرن عاشقانه ندانست و تاکید کرد: «رُزفر» کتابی است در حوزه روان شناسی موفقیت که به درستی به نقاط تاریک زندگی هر فرد اشاره دارد.

وی که پیشتر کتاب «راز پرواز نام‌های تجاری» را به رشته تحریر درآورده است، ادامه داد: بسیاری از چهره‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، وکلا و پزشکان و ... با خواندن کتاب قبلی من خواستار کتابی شدند تا به موضوع برندسازی شخصی بپردازد و امروز خوشحالم بگویم که «رُزفر»، «راز خروج از بن بست برای موفق شدن» را به کسانی که به دنبال برندسازی شخصی هستند، نشان می‌دهد.

به‌آبادی، از مردم ایران درخواست کرد تا به جای کادوهای گران قیمت، به جای تشویق به حضور در فضای مجازی و ... به یکدیگر کتاب هدیه دهیم، کتاب خواندن را پیشنهاد دهیم و یا بهتر بگویم به یکدیگر «آگاهی» هدیه دهیم.

نویسنده کتاب «رُزفر» در پایان از چاپ و توزیع نسخه عربی این کتاب در ایران و برخی کشورهای عرب زبان خبر داد و تاکید کرد: ظرف ۲ ماه آینده نسخه انگلیسی این کتاب در کشور سوئیس انتشار و توزیع جهانی آن آغاز خواهد شد.

براساس این گزارش، در جشن امضای کتاب «رُزفر» که با اجرای امیرعلی دانایی هنرمند سینما و تلویزیون در شهر کتاب مجتمع پالادیوم تهران برگزار شد، هنرمندانی همچون آنا نعمتی و سحر ذکریا، حمیدرضا پگاه، پویا امینی و ... به همراه جمعی از دوستداران کتاب حضور داشتند. یادآوری می‌شود که در آمد حاصل از فروش کتاب «رُزفر» صرف آموزش کودکان نیازمند خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز