تبلیغات

جزییات تازه از تخریب مجسمه سردار اسعد بختیاری

ساعت: 23:24 منتشر شده در مورخ: 1395/02/26 شناسه خبر: 737176

سرپرست تیم اعزامی دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به استان چهار محال بختیاری در خصوص تخریب مجسمه سردار اسعد بختیاری در شهر جونقان از توابع استان چهارمحال و بختیاری، گزارش از زوایای تازه این حادثه و فعالیت گروه خود را بیان کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از تابناک، شریف اسدی در بیان این حادثه گفت: «دو نفر از اهالی شهر جونقان، مجسمه سردار اسعد بختیاری، از پیشتازان جنبش مشروطه خواهی ایران را تخریب کردند». 

وی دربارۀ برخورد با این افراد گفت: «به دنبال این حرکت، دادستان محترم شهرستان مربوطه و نیروهای انتظامی و امنیتی به موقع وارد عمل شدند و تخریب کنندگان را احضار و پس از انجام تحقیقات اولیه  با صدور قرار یک میلیارد ریالی، روانه زندان مرکزی شهرکرد ساختند».

شریف اسدی افزود: علی رغم دستگیری عاملان این تخریب، تحقیقات لازم پیرامون چرایی این حرکت ناآگاهانه و ناپخته از طریق مراجع قضایی،امنیتی و انتظامی در حال انجام است و بنده نیز، به عنوان فرستاده دکتر رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، تا انجام تحقیقات و بررسی های نهایی در استان حضور خواهم داشت و مردم شریف،انقلابی، وغیرتمند بختیاری اطمنیان داشته باشند با اقدامات خوبی که از سوی نماینده محترم ولی فقیه در استان، استاندار محترم  و دستگاه قضایی به عمل آمده است با تخریب کنندگان و احیاناً آمرین و مسببین این حادثه ناپخته بدون هیچ گونه اغماضی برخوردخواهد شد».

انتهای پیام/ن

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز