تبلیغات

حضور امیر عبداللهیان بر مزار شهید بدر الدین

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المیادین، حسین امیرعبداللهیان، ‌معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه با حضور بر مزار شهید «مصطفی بدرالدین» در منطقه ضاحیه بیروت به مقام این شهید مجاهد ادای احترام کرد.

عبداللهیان با حضور در مجلس ترحیم و منزل شهید مصطفی بدرالدین با مادر، همسر و فرزندان شهید و همچنین همسر شهید عماد مغنیه (خواهر شهید بدرالدین) گفتگو کرد.

به گزارش المیادین، معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه پس از حضور بر سر مزار شهید مصطفی بدرالدین اظهار داشت که ایران به پافشاری خود برای مبارزه با تروریسم و تقویت جهان اسلام ادامه می دهد. عبداللهیان همچنین تروریسم تکفیری و رژیم صهیونیستی را دو روی یک سکه توصیف نمود.

وی در ادامه اعلام کرد که تحرکات تروریست های تکفیری و حامیان آنها به امنیت منطقه ای ضربه زده و در راستای خدمت به منافع رژیم صهیونیستی است. همچنین «محمدرضا رئوف شیبانی» سفیر ایران در سوریه شهادت مصطفی بدرالدین فرمانده ارشد حزب الله را ضایعه ای برای جهان اسلام و جبهه مقاومت دانست.

لازم به ذکر است که «مصطفی بدرالدین» معروف به «ذوالفقار» از فرماندهان ارشد حزب الله بر اثر وقوع انفجار در نزدیکی فرودگاه بین المللی دمشق به شهادت رسید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز