تبلیغات

آبرسانی به 30 روستای صعب العبور در قلل 2500 متری

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به همت قرارگاه محرومیت زدایی قرب کوثر سپاه پروژه ی عظیم آبرسانی به 30 روستای محروم و صعب العبور احمد فداله دزفول افتتاح شد.

سردار حزنی - فرمانده این قرارگاه پس از 8 ساعت طی طریق از شهر دزفول به منطقه ی روستایی فوق در قلل 2500 متری سلسله کوه های زاگرس خود را به عشایر ساکن در این روستا ها رسانده و 48 ساعت میهمان هزاران سادات حسینی بود.

وی در مراسم افتتاح که با حضور اهالی و بزرگان منطقه برگزار شد گفت: جای دارد از اهالی به دلیل زندگی در این منطقه ی سخت تشکر کنم که زندگی روستایی را به شهر نشینی ترجیح داده اند.

سید ضیاء الدین حزنی با اشاره به خدمات ارزنده سپاه در محرومیت زدایی و خدمت رسانی روستاهای سراسر کشور تاکید کرد: سپاه مسئولیتی در قبال کاستی های روستا ها ندارد و تمام مسئولیت محرومیت زدایی به عهده ی دولت می باشد.

وی اقدامات سازندگی سپاه را کمک به کارآمدی دولت دانسته و خاطرنشان کرد: جهادگران سپاه و بسیج، ضمن افتخار به خادمی ملّت، این اقدامات خود را هدیه امام خامنه ای به ولی نعمتان انقلاب می دانند که همواره توجه به محرومین از مطالبات اساسی معظم له می باشد.

سردار حزنی ضمن تشکر از سپاه شهرستان دزفول و جبهه جهادی منتظران خورشید در رسیدگی به نیازهای محرومین منطقه‌ی بزرگ و پهناور احمدفداله اظهار داشت: استان خوزستان یکی از استان های مهم ماموریتی ما در حوزه ی خدمت رسانی با محور اشتغال زایی می باشد.

 

گفتنی است سردار رجبی- فرمانده تیپ خوزستان، سرهنگ محتشمی- فرمانده سپاه دزفول و سرهنگ ممبینی  مسئول بسیج سازندگی خوزستان و خادمین جبهه جهادی منتظران خورشید در این سفر سردار حزنی را همراهی نموده و ضمن بازدید میدانی از روستاهای مختلف، از نزدیک با روند ساخت تعاونی شهدای مدافع حرم آشنا شدند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز