تبلیغات

سفر وزیر گردشگری ترکیه به شیراز

وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه و هیئت همراه به منظور آشنایی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری وارد شیراز شدند.
 
به گزارش خبرگزاری صداو سیما ، ماهر اونال وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه در دیدار با مدیران میراث فرهنگی و گردشگری استان فارس گفت : شیراز از لحاظ گردشگری اهمیت ویژه‌ای دارد و سرمایه‌گذاران ترکی برای آشنایی بیشتر با این فرصت‌ها در این سفر حضور دارند.

وی درباره امکانات سرمایه‌گذاری در ترکیه برای فعالان حوزه گردشگری گفت: در ترکیه برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری مکان‌هایی مشخص می‌شود وبا دراختیارقراردادن زمین رایگان امکان سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌ شود.

شاپوررستمی معاون گردشگری وزیارتی استان فارس نیز در این دیدار به ظرفیت گردشگری شیراز و استان فارس اشاره کرد و گفت : سالانه 5 میلیون گردشگر وارد استان فارس می‌شوند که یک میلیون گردشگر خارجی هستند.

مصیب امیری مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری فارس نیز به ظرفیت‌های مکان‌های اقامتی استان فارس اشاره کرد و گفت: در استان فارس 200 مرکز اقامتی با ظرفیت 20 هزار تخت وجود دارد.
 
وی افزود: 19 هتل دیگر در استان فارس در حال ساخت است که از این تعداد 7 هتل در شیراز با پیشرفت‌های فیزیکی مختلف ساخته می شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز