تبلیغات

گزارش زنده/ پرسپولیس صفر- راه آهن صفر

وبسایت رسمی برنامه نود - بازی پرسپولیس و راه آهن از ساعت 18 امروز آغاز شده است.

به گزارش سایت نود، الکساندر لوبانف، رامین رضاییان، محمد انصاری، مایکل اومانیا، لوکا ماریچ، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، علی علیپور و مهدی طارمی یازده بازیکن پرسپولیس در بازی امروز مقابل راه‌آهن هستند.

پرسپولیسی ها بازی را با محک زدن حریف بازی را آغاز کردند و البته از جناح چپ پرسپولیس حملاتش را طراحی کرده است جایی که رامین رضاییان پایه گذار چند حمله شد و در دقیقه 9 بازی پرسپولیس به یک ضربه ایستگاهی رسید که محسن فروزان آن را دفع کرد.

در ترکیب امروز پرسپولیس غیت یک مهره حسابی به چشم می‌آید. محسن بنگر بعد از مصدومیت در بازی با استقلال اهواز، هنوز به آمادگی کامل نرسیده و امروز هم در ترکیب حضور ندارد. امروز می‌تواند تلخ‌ترین و در عین حال شیرین‌ترین خاطره بنگر از زمان حضورش در پرسپولیس باشد. هرچند او در بازی حاضر نیست اما شیرینی بالابردن جام قهرمانی در انتهای بازی اتفاقی است که او تا مدت‌ها فراموش نخواهدکرد. در غیاب بنگر بازوبند کاپیتانی به امید عالیشاه رسیده است. کاپیتان جوانی که تا حالا کاپیتانی خوش یمنی برای پرسپولیسی‌ها داشته و حالا این فرصت را دارد تا در بازی قهرمانی پرسپولیس، رهبر تیمش باشد.

راه آهن هم سعی می کند از کناره ها حمله کند و البته پرسپولیسی ها به خوبی دفاع می کنند.

پرسپولیس به دنبال کشاندن بازی به کناره هاست و البته از همین راه می خواهد به دروازه حریف بزسد،‌اما راه آهنی ها به خوبی دفاع می کنند.

پرسپولیس ضربات کرنر را مرتب پشت سر هم می گیرد اما دفاع فشرده راه آهن اجازه استفاده مهاجمان پرسپولیس را نمی دهند و توپ را دور می کنند.

دقیقه 24 بازی شد و 100 هزار طرفدار پرسپولیس با شعار نوروزی روحش شاد،‌ کاپیتان درگذشته پرسپولیس را تشویق کردند. پرسپولیسی ها به یاد بهزادی و اولادی هم این دو بازیکن را هم تشویق کردند.

دقیقه 27 بازی شوت سرکش محسن مسلمان از کنار دروازه به اوت رفت.

شوت رامین رضاییان را محسن فروزان به اوت فرستاد و در برگشت دوباره پرسپولیس به کرنر رسید.

عالیشاه و علیپور هم موقعیت هایی را از دست دادند.

در همین لحظه استقلال در قم خورد گل تا تماشاگران حاضر در ورزشگاه خوشحال شوند. اما چند دقیقه بعد این استقلال بود که به گل رسید.

بازی در جناح چپ پرسپولیس همچنان دنبال می شود و محسن فروزان با این ارسال ها در حال گرم شدن است.

نیمه اول به دقیقه 34 رسید و پرسپولیس بازی بهتری را ارائه می کند.

عادل فردوسی پور گزارشگر بازی حواسش به بازی استقلال خوزستان و ذوب آهن هم هست و مرتب از اهواز  خبر می دهد،‌بازی به دقیقه 40 رسیده است.

بازیکنان راه آهن سعی می کنند با خطا بازیکنان پرسپولیس را متوقف کنند و به همین دلیل پرسپولیسی ها به ضربه ایستگاهی می رسند.

راه آهنی ها بیشتر به فکر ضد حمله هستند و البته در این کار هم می توانند موفق نشان دهند اما بازیکنان این اعتماد به نفس لازم را ندارند و در دقیقه 43 یک موقعیت خوب نصیب راه آهنی ها شد که آن را بی دقتی از دست دادند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز