تبلیغات

خودکشی آنلاین دختر 19 ساله پس از تجاوز +تصاویر

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، برخی گزارشها حاکی است این دختر جوان 19 ساله روز سه شنبه خود را زیر چرخ های قطاری در ایستگاهی در منطقه " ایسون " در 40 کیلومتری جنوب پاریس پایتخت فرانسه انداخت.

هنوز ویدئوی خودکشی این دختر دراپلیکیشن پریسکوپ شرکت توییتر که اعلام داشته مطلبی از صفحات شخصی افراد حذف نمی کند، در دسترس است.

" اریک لالمو" یکی ازکارآگاهان فرانسوی گفت: تحقیقات درباره صحبتها و پیام های این دختر در گوشی اش همچنان ادامه دارد.

این دختر پیش از خودکشی با ضبط ویدئویی در آپارتمان خود گفته بود تصمیم دارد ویدئویی پخش کند که دیدن آن را برای کاربرهای سن پایین توصیه نمی کند، چون حاوی صحنه های تکان دهنده است.

دختر جوان در این ویدئو از مورد تجاوز قرارگرفتن خبرداده و نام  فرد متجاوز را ذکر کرده است.

این اولین بار نیست که کاربران با استفاده از اپلیکیشن پریسکوپ، مطالب غیر مناسب پخش می کنند.در آوریل گذشته مقام های امریکایی خانمی را در ایالت اوهایو به پخش فیلم تجاوز به دختر جوانی متهم کردند.

پلیس آمریکا همچنین گروهی نوجوان را که از مرحله پرتاب خود بر روی یک کامیون  فیلم گرفته بودند، بازداشت کرد.

پریسکوپ اپلیکیشنی برای به اشتراک گذاری ویدیوهای زنده از طریق گوشی و تبلتهای اندرویدی است که توسط کمپانی توییترمنتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است.

این اپلیکیشن و یا سرویس به کاربران امکان میدهد ویدیوهایی را به صورت زنده و از طریق دوربین دستگاه اندرویدی با سایر کاربران درسراسر جهان به اشتراک گذاشته و ویدیوهای در حال پخش توسط سایر کاربران را نیز تماشا کنند.

سیتنا/ 2022

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز