تبلیغات

برانکو: رقیب ما برای قهرمانی، استقلال خوزستان است

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس که با تاخیر ۱۰ دقیقه ای به نشست خبری بازی با راه آهن رفت گفت: ضعف من نبود که این اتفاق رخ داد و متاسفم شرایط به این گونه رقم خورد. شاید باید با شیرینی می‌آمدم، چون این آخرین نشست خبری در فصل جاری است، اما ان‌شاالله در اولین کنفرانس فصل بعد شیرینی می‌آورم. همچنین بابت همکاری صمیمانه شما تشکر می‌کنم که همه با هم در کار حضور داشتیم. شما با نوشته‌های خود و ما با کاری که انجام دادیم، با یک تلاش جمعی توانسته‌ایم شادی را به هدیه کنیم.

برانکو درباره شرایط بازی فردا گفت:در این لیگ هر تیمی می‌تواند مقابل تیم دیگر پیروز شود. شرایط طوری است که قهرمان لیگ می‌تواند از ثانیه‌های آخر بازی‌ها مشخص شود. استقلال فقط روی کاغذ شانس قهرمانی دارد اما به طور منطقی رقابت اصلی بین ما و استقلال خوزستان است. ما بازی با راه‌آهن را پیش‌رو داریم و رقیب‌مان مقابل ذوب‌آهن به میدان خواهد رفت. همانطور که می‌دانید، راه‌آهن گربه سیاه پرسپولیس است و قطعاً انتظار یک بازی سخت را مقابل این تیم داریم. برای این ادعای خود دلیل دارم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز