تبلیغات

دوست دارم طارمی در پرسپولیس بماند / پرسپولیس در فاز دفاعی هم خوب کار کرده

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، ادموند بزیک در خصوص هفته آخر لیگ برتر و احتمال قهرمانی پرسپولیس اظهار داشت: «مطمئنا این بازی حساس ترین بازی پرسپولیس، خواهد بود. با توجه به این که را آهن هم از این بازی برد می خواهد بنابراین بازی بسته ای را از این تیم نخواهیم دید و این مسئله به نفع پرسپولیس خواهد بود تا برنامه های هجومی خود را راحت تر اجرا کند. بازیکنان پرسپولیس اگر روند خود در مسابقات قبلی و مخصوصا مسابقاتی که با برد پرگل همراه شدند، حفظ کنند قطعا می توانند به تیم راه آهن هم گل های زیادی بزنند و به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند.»

 

مهاجم اسبق پرسپولیس در رابطه با علت موفقیت پرسپولیس در فصل جاری به خصوص نیم فصل دوم عنوان کرد: «به اعتقاد من درک تاکتیکی بازیکنان و مدیریت برانکو باعث شد که پرسپولیس عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد. ضمن اینکه امسال حاشیه های پرسپولیس به مراتب کمتر از گذشته بود و هوادارن هم حمایت خوبی از این تیم داشتند.»

 

بزیک در پاسخ به این سوال که آیا امسال خط حمله پرسپولیس با عملکرد فوق العاده اش جور خط دفاع را کشید، گفت: «این را قبول ندارم. به نظر من پرسپولیس در فاز دفاعی هم خوب کار کرده اما چون تهاجمی بازی می کند و بازیکنان در فاز هجومی مشارکت بیشتری دارند، بنابراین در خط دفاع آسیب پذیرتر می شود.»

 

آقای گل فوتبال ایران در خصوص احتمال جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس و پیوستنش به یک تیم اروپایی گفت: «من خودم دوست دارم او در پرسپولیس بماند و فصل بعد هم با گلزنی هایش به تیم کمک کند اما اگر پیشنهاد خوبی دارد که در شان مهاجم پرسپولیس است و به پیشرفت فوتبالش کمک می کند، خبر خوبی برای او و هواداران پرسپولیس خواهد بود.»

برنا

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز