تبلیغات

تصاویر/ نیروی هوایی روسیه در سوریه/ پوتین: 10 هزار پرواز رزمی انجام دادیم

سوریه؛

تصاویر/ نیروی هوایی روسیه در سوریه/ پوتین: 10 هزار پرواز رزمی انجام دادیم

نیروی هوایی روسیه از 30 سپتامبر 2015 (مهرماه 94) کمپین هوایی خود در سوریه را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه چند روز پیش در دیدار با رهبران نیروهای مسلح و صنایع نظامی این کشور از نحوه عملیات این کشور در سوریه ستایش کرد و گفت که هواپیماهای روسیه بر فراز سوریه ۱۰ هزار پرواز رزمی انجام داده اند و بیش از ۳۰ هزار هدف متعلق به سازمان های بین المللی تروریستی را هدف قرار داده اند. پوتین همچنین گفته است که عملیات نیروی هوایی این کشور در سوریه، مشکلاتی را آشکار کرده که نیاز به بررسی و اصلاح دارد.

دانلود فایل مرتبط با خبر :

نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه نیروی هوایی روسیه در سوریه

خبرهای داغ

آخرین اخبار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز