تبلیغات

«پذیرش» در گالری «اثر»

به گزارش خبرگزاری مهر عصر جمعه ۲۴ اردیبهشت یک چیدمان و چهار مجسمه از محمدحسین عماد در گالری «اثر» رونمایی می شود که چه از منظر فرم زیبایی شناسی و چه معنا، لحظه هایی متفاوت برای دیدارکنندگان از این نمایشگاه به همراه خواهد داشت.

«پذیرش» عنوان این نمایشگاه است که پانزدهمین نمایشگاه انفرادی عماد در آستانه ششمین دهه زندگی اش محسوب می شود. او استاد دانشگاه هنر و برگزیده چهارمین دوسالانه مجسمه سازی تهران است که هم اکنون پنج مجسمه ساخته او در تهران، اراک و بوشهر نصب است.

گالری اثر در توصیف این نمایشگاه نوشته است: «محمد حسین عماد پیوسته سعی دارد تا به درون ماده نفوذ کند، آن را از حجم تو پر خود رها ساخته به داخل آن رسوخ کرده، فضا و حتی اتمسفر را به اندرون فرم وارد سازد. با این تمهید مخاطب نه فقط با شکل بیرونی حجم درگیر و دم ساز است بلکه به درون آن وارد شده و فضا را حتی در خلا جستجو و تجربه می کند.»

نمایشگاه «پذیرش» ساعت چهار بعد از ظهر جمعه پیش رو در گالری اثر به نشانی خیابان ایرانشهر، خیابان برفروشان، روبروی خانه هنرمندان، شماره۱۶ گشایش می‌یابد.  

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز