تبلیغات

دستگیری عوامل اسید پاشی در زابل/ کارکنان فضای سبز شهرداری متهمان اصلی پرونده

ساعت: 10:47 منتشر شده در مورخ: 1395/02/22 شناسه خبر: 732238

شهرستان زابل یکی از شهرهایی است که مشارکت مردمی جهت حل و رفع مشکلات شهری بسیار ضعیف بوده اما در طی چند روز اخیر شاهد همت مضاعف مردم سیستان به همراه مسولان جهت کاشت نهال های بسیاری در شهر جهت آبادانی فضای سبز شهری شاهد بودیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از پایگاه خبری اوشیدا پس از کاشت درختان در خیابان ها به ویژه خیابان شهید باقری عصر یکی از روزها اخبار تاسف باری در خصوص اسید پاشی در پای درختان به گوش می رسید که پس از تماس خبرنگار اوشیدا با فرماندار این مطلب تایید شد.

تمامی مردم و مسولان پس از شنیدن خبر اسیدپاشی در زیر درختان انزجار خود را از این کار اعلام کردند و خواستار پیگیری جدی و سریع مسولان مربوطه در این خصوص شدند که خوشبختانه در کمترین زمان ممکن مجرمان توسط تصاویر دوربین های مداربسته ای که در محل نصب شده بود دستگیر و به مقامات قضایی تحویل داده شدند که در این راستا خبرنگار اوشیدا طی تماسی با فرماندار شهرستان زابل نتایج و صحت و سقم این موضوع را پیگیری کرده است که در ادامه می خوانید.

کارکنان فضای سبز شهرداری زابل در اسیدپاشی نقش اصلی را ایفا کرده اند

فرماندار ویژه شهرستان زابل اظهار داشت: پس از انجام تحقیقات و بررسی تصاویر ضبط شده دوربین مدار بسته در محل، خاطیان در چندروز اخیر دستگیر و به مقامات قضایی تحویل داده شده اند.

هوشنگ ناظری افزود: شهرستان زابل دارای فضای سبز ضعیفی است که در این راستا عده ای از دلسوزان و خیراندیشان در یک اقدام بسیار زیبا و قابل تقدیر با کاشت درختان در خیابان های شهر آبادانی، سرسبزی و نشاط را در شهر به نمایش گذاشتند اما متاسفانه عده ای سودجو و منفعت طلب در یک اقدام بسیار ناشایست و زننده اقدام به اسیدپاشی در پای درختان کردند که پس از بررسی مدارک و شواهد، متهمان مذبور دستگیر تا به سزای عمل خود برسند.

وی ادامه داد: پس از انجام تحقیقات و بررسی توسط دستگاه های دست اندرکار و مستندات افراد دستگیر شده، نتایج نشان از مشارکت و نقش موثر تعدادی از کارکنان فضای سبز شهرداری در ریختن اسید در پای درختان دارد که پیگیری موضوع هنوز ادامه و نتایج بررسی بزودی از سوی مسولان مربوطه اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/گ

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز