تبلیغات

آتش بس طرحی برای نجات تروریست های عملیات خان طومان بود/ آمریکا تمایلی به حل مسئله جنگ در سوریه ندارد

ساعت: 14:41 منتشر شده در مورخ: 1395/02/21 شناسه خبر: 731439

عضو کمسیون سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: آتش بس طرحی برای نجات تروریست های عملیات خان طومان در اوج ناامیدی بود و روس ها نیز فریب این ترفند را خوردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدصالح جوکار، عضو کمسیون سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به حمله ناجوان مردانه تروریست ها در زمان آتش بش در در خان طومان گفت: این اقدام تروریستی توطئه آمریکا، عربستان و ترکیه بود که توسط آمریکا مدیریت شد.

 

وی اظهار کرد: آتش بس در شرایطی مطرح شد که ارتش سوریه در مرحله سرنوشت قرار داشت و موقعیت پیروزی بالا داشت تا مناطق اشتغالی را از دست تروریست ها آزاد نمایند.

 

جوکار افزود: ادامه درگیری ها و جنگ در سوریه راهبرد آمریکا است و  آتش بس طرحی برای نجات تروریست های عملیات خان طومان در اوج ناامیدی بود و روس ها نیز فریب این ترفند را خوردند.

 

عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه آمریکا برنامه ریز این اقدام تروریستی بود،تصریح کرد: طراحی عملیات تروریستی نشان از آن دارد که آمریکا نمی خواهد مسئله تروریست و جنگ در سوریه حل شود.

 

وی با بیان اینکه موفقیت آمریکا با استفاده از توطئه پایدار نیست، خاطرنشان کرد:تروریست ها درآینده نزدیک از اقدامشان پشیمان می شوند و حامیان تروریست پاسخ دندان شکنی از اقدام خان طومان خواهند دید.

 

انتهای پیام/ی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز