تبلیغات

سرافراز رسماً از صداوسیما خداحافظی کرد

بر اساس ادعای یک سایت خبری

سرافراز رسماً از صداوسیما خداحافظی کرد

» سرویس: رسانه هاي ديگر - رسانه ديگر

«محمد سرافراز» با کارمندان دفترش رسماً خداحافظی کرد و ساختمان شیشه‌ای جام جم را ترک کرد اما هنوز جانشین رئیس سازمان صداوسیما به جام جم نیامده است.

به گزارش ایسنا، «تابناک» با انتشار این خبر، نوشت: محمد سرافراز رئیس سازمان صداوسیما واپسین روزهای حضور در این مسئولیت را سپری می‌کند و ظاهراً در همین هفته تکلیف جانشین او در رسانه ملی مشخص می‌شود.

بر اساس شنیده‌های خبرنگار «تابناک»، سرافراز با کارمندان دفترش وداع کرده و ساختمان شیشه‌ای جام جم را ترک کرده و در واقع کار تمام شده است.

برخلاف برخی شایعات در فضای مجازی که از آغاز فعالیت جانشین سرافراز در این سازمان حکایت دارد، هنوز جانشین سرافراز به جام جم نیامده است و مجموعه صداوسیما در انتظار رونمایی از مدیر قطعی رسانه ملی سازمان برای دوره آینده است.

مهم‌ترین گزینه‌ای که در فضای رسانه‌ای مورد توجه قرار گرفته، علی عسگری - معاون فنی سازمان صداوسیما در دوره عزت‌الله ضرغامی - است اما همچنان نام غلامعلی حدادعادل و حسن خجسته نیز در میان گزینه‌ها شنیده می‌شود.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز