تبلیغات

سرمایه گذار شهرزاد: به جاي جلوگيري از قاچاق سيگار به شهرزاد انتقاد مي‌كنند/ تصويربرداري فصل دوم؛ 4 ماه ديگر

 سرمايه‌گذار سريال شهرزاد، با انتقاد از انجمن دخانيات ايران كه سريال شهرزاد را به نشان دادن سيگار محكوم كرده است، گفت: هر ارگاني بايد در حوزه خودش فعاليت كند و از دوستان دخانيات مي خواهيم به جاي انتقاد از سريال شهرزاد، جلوي قاچاق سيگار را بگيرند.

سيد محمدهادي رضوي روز يكشنبه در گفت و گو با ايرنا، اظهار داشت: يكي از دلايل استقبال از سريال شهرزاد واقعي نشان دادن شخصيت‌ها است. و ما تلاش كرده ايم تا آنجا كه امكان دارد اتفاقات آن روز را به صورتي واقعي و باور پذير نشان دهيم.

وي افزود: در دوراني كه سريال شهرزاد روايت مي شود مهمترين تفريح هاي بخشي از قشر سرمايه دار، حضور در كاباره ها، جاذبه هاي جنسي، سيگار و يا مشروب بوده است كه ما بجز نشان دادن سيگار و تا حدودي كمي مشروب نمي توانستيم چيز ديگر نشان دهيم بنابراين اين اجباري بوده كه براي ما وجود داشته است.

سرمايه‌گذار سريال شهرزاد با انتقاد از نشان دادن سيگار در سريال ها و اينكه ما به هيچ وجه به دنبال ترويج رفتار هايي مثل سيگار كشيدن نيستيم، ادامه داد: اما كساني كه در اين حوزه مسئول هستند به جاي انتقاد ازيك سريال با اين حجم عظيم قاچاق سيگار مبارزه كنند قطعا بهتر جواب خواهد داد.

رضوي با اشاره به وضعيت نامطلوب برخي از هنرمندان پيشكسوت سينما، گفت: متاسفانه ما گاهي اوقات به جاي اصلاح موارد ضروري مثل معيشت و وضعيت بيمه هنرمندان آدرس غلط مي دهيم و ساده ترين راه يعني انتقاد از يك سريال را در پيش مي گيريم.

وي تاكيد كرد: به نظر بنده اين انتقادها از سر تبليغات است نه دلسوزي بنابراين به جاي حمايت از انجمن هنرمندان با چنين انتقاد هايي بيشتر تهيه كنندگان را خسته از كار در اين حوزه مي كنند.

سرمايه‌گذار سريال شهرزاد در ادامه درباره فصل دوم اين سريال، گفت: در تمام دنيا سريال هاي محبوب معمولا در چند فصل 11 يا 13 قسمتي ارائه مي شود كه البته فصل اول شهرزاد طولاني شد و به 28 قسمت رسيد.

رضوي با تاكيد بر اينكه قطعاً فصل دوم هم ساخته خواهد شد، اظهار داشت: البته ما بايد در فصل بعدي به دنبال كيفيت بالاتري از فصل اول باشيم بنابراين نويسندگان سريال با وسواس زياد در حال نگارش فيلمنامه فصل دوم هستند.

وي با رد هر گونه شايعه درباره حضور برخي بازيگران جديد در فصل دوم، تصريح كرد: حداقل 2 ماه تكميل شدن فيلمنامه زمان مي برد و 2 ماه زمان نيز براي يك پيش توليد قوي نياز داريم بنابراين هنوز صحبت كردن درباره بازيگران جديد فصل دوم زود است.

رضوي با بيان اينكه براي جذاب شدن فصل بعدي شهرزاد نياز به حضور بازيگران مطرح است، توضيح داد: اما آنچه در رسانه ها مطرح مي شود كذب است.

وي درباره موسيقي سريال كه يكي از نقاط قوت شهرزاد به حساب مي آيد، گفت: اين شجاعت در عوامل فيلم وجود داشت كه پس از 5 قسمت وقتي احساس كرديم تاثيرگذار نيست خواننده و نوازنده و موسيقي را تغيير داديم و با محسن چاوشي ادامه سريال را پيگيري كرديم.

سرمايه‌گذار سريال شهرزاد از استقبال شبكه هاي مختلف خارجي براي خريد پخش سريال خبر داد و گفت: تا چند روز آينده با يك شبكه روسي براي دوبله و پخش سريال به توافق خواهيم رسيد.

وي علت توجه خارجي ها به اين سريال را فضاي سالم و دور از جاذبه هاي جنسي سريال هاي ايراني عنوان كرد و افزود: اين گونه سريال ها بنيان هاي خانواده ها را سست نمي كند و بايد اين نكته را هم بگويم كه ما با اين سريال و تعداد مخاطبش به دهن شبكه جم زديم. 

رضوي گفت: خوشحاليم از اينكه بيش از 80 درصد مردم ايران اين سريال را كه بايد بابتش هزينه هم مي كردند، ديدند و حتي ما آمار هايي از ايرانيان خارج از كشور در آمريكا، اروپا و آسياي شرقي داريم كه دائما شهرزاد را دنبال مي كردند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز