تبلیغات

تحویل سارقان طلافروشی گالیکش به پلیس آگاهی گلستان

سرهنگ محمدرضا اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ساعت ۲۱:۵۵ دقیقه شامگاه سه شنبه هفته گذشته یعنی ۱۴ اردیبهشت ماه چهار سارق به طلافروشی خیابان امام خمینی(ره) گالیکش دستبرد زدند. یکی از سارقان در بیرون از طلافروشی و با استفاده از خودروی سمند خیابان را بست و اقدام به زدن تیر هوایی برای ایجاد رعب و وحشت در بین مردم کرد.

وی ادامه داد: در بررسی های اولیه مشخص شد که مغازه مجهز به دوربین مداربسته نیست و درب ورودی هم که دارای قفل برقی است، باز بوده و سارقان به راحتی وارد طلافروشی شدند. صاحب مغازه طلافروشی در مقابل سارقان هیچ مقاومتی نشان نداد و سارقان نیز به راحتی موفق شدند بسیاری از طلا و جواهرات را از این مغازه به سرقت ببرند.

او با بیان اینکه سارقان صاحب مغازه بغلی را که برای کمک آمده بود با اسلحه مجروح کردند، گفت: فرد مجروح شده به بیمارستان منتقل شد و سریعا هم ترخیص شد. سارقان پس از سرقت طلافروشی به سمت شهرستان کلاله متواری شدند و در کنار زمین های کشاورزی با ماموران درگیر می شوند و با استفاده از تاریکی هوا به شهر تهران می روند.

اکبری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شماره پلاک خودرو سارقان به استان های همجوار داده شده بود، طرح ايست و كنترل پليس شب گذشته با همكاری پليس امنيت عمومی، آگاهی و مبارزه با مواد مخدر استان سمنان در مقابل پليس راه سمنان - دامغان اجرا شد. ماموران ساعت ۲۰:۱۵ هنگام كنترل خودروها، خودروی سمند را به همراه سه سرنشین که همان سارقان طلافروشی بودند، متوقف کردند.

وی با اشاره به اینکه دو تن از سرنشينان به محض پياده شدن قصد تيراندازی به سمت ماموران را داشتند، گفت: این کار با واكنش برق آسای پليس مواجه شد و آنها فرصت تیراندازی را پیدا نکردند. در اين عمليات هر سه سرنشين خودرو دستگير و برای بررسی كامل به پليس آگاهی استان سمنان منتقل شدند.

محمدرضا اکبری بیان کرد: در بازرسی از خودروی سارقان ۱۳ كيلو و ۱۰۰ گرم طلا و جواهر به همراه سه قبضه سلاح به همراه تعداد قابل توجهی مهمات جنگی از جمله نارنجک کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان در پایان گفت: متهمان پس از تكميل تحقيقات برای ادامه رسيدگی به پليس آگاهی استان گلستان تحويل داده شدند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز