تبلیغات

کیوسک/ صفحه نخست روزنامه ورزشی: تاج السلطنه

وبسایت رسمی برنامه نود - تکلیف صفحه یک روزنامه های ورزشی امروز یکشنبه(19 اردیبهشت) مشخص بود، بازی های مهم امروز لیگ و انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال صفحات نخست روزنامه ها را تسخیر کرده اند.

"گل" برای عکس یک خود به سراغ بازی امروز استقلال-تراکتورسازی و تقابل مظلومی و امیر قلعه نویی رفته است."دندان تیز تبریز" تیتر اصلی گل است که به تقابل سرخابی ها با تبریزی ها اشاره دارد.

خبرورزشی با تیتر "جان بده و جام بگیر" به استقبال بازی های امروز لیگ رفته است و صفحه یک خود را به دو بخش آبی و قرمز تبدیل کرده است. حضور فرهاد مجیدی در ورزشگاه آزادی هم از خبرهای صفحه یک خبرورزشی است.

ابرارورزشی هم با انتخاب تیتر راه قهرمانی از تبریز می گذرد صفحه یک خود را دو قسمت کرده است.

پیروزی در روز بازی مهم پرسپولیس تیترهایی در حمایت از پرسپولیس انتخاب کرده و تیتر زده "شیر به شکار آمده"

استقلال جوان هم برای استقلال تیترهای روحیه بخش برگزیده است. این روزنامه با چاپ عکس فرهاد مجیدی تیتر زده :" همین امروز جام را آبی کنید."

روزنامه 90 از بازی های لیگ گذر کرده و تمام صفحه یک خود را به انتخابات فدراسیون فوتبال و حواشی آن اختصاص داده است.تاجگذاری در راند اول تیتر یک این روزنامه است.

شوت صفحه یکی با دو بخش دارد. در نیمه بالای صفحه یک پیروزی تاج با تیتر "تاج بر سر فوتبال" برجسته شده است، در نیمه پایین روزنامه هم ستاره های تیم های مدعی با لباس گلادیاتورها صف کشیده اند.

هدف در کنار اشاره به بازی های استقلال و پرسپولیس از تیتر "تاج السلطنه" برای رئیس جدید فدراسیون فوتبال استفاده کرده است.

قطار لیگ در ایستگاه مقبل آخر تیتر امروز ایران ورزشی است. در بین روزنامه های ورزشی ایران ورزشی تنها روزنامه ای است که استقلال خوزستان را فراموش نکرده است و عکس ویسی را در کنار برانکو و مظلومی منتشر کرده است. ایران ورزشی هم به برد قاطع تاج اشاره داشته است.

57189

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز