تبلیغات

همه چیز درباره ی جشن سه سالگی دکتر سلام/ رشد 7 هزار نفری متقاضیان شرکت در جشن نسبت به پارسال/ البرز سومین استان بیشترین شرکت کننده درجشن سال گذشته

ساعت: 16:30 منتشر شده در مورخ: 1395/02/18 شناسه خبر: 728131

سید علی صدری نیا کارگردان دکتر سلام گفت: جشن امسال دکتر سلام 30 اردیبهشت در خانه کشتی شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود و نسبت به سال گذشته رشد 7 هزار نفری داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از«تیتریک»، کمتر از 12 روزمانده به بزرگ ترین جشن سیاسی کشور، به بهانه ی سالگرد سه سالگی طنز سیاسی دکتر سلام به سراغ سید علی صدری نیا کارگردان این طنز رفتیم و سؤالاتی درباره ی برگزاری این جشن در چند روز آینده پرسیدیم که مشروح آن را در ادامه می خوانید:

*رشد 7 هزار نفری متقاضیان شرکت در جشن نسبت به پارسال

"تیتر1": چند نفر امسال برای شرکت در جشن 3 سالگی دکتر سلام اعلام آمادگی کردند؟

صدری نیا: امسال تا قبل از بستن شدن سیستم پیامکی، 16 هزار نفر برای شرکت دراین جشن اعلام آمادگی کردند که از امروز برآیند دریافت کارت ورود و پرینت کارت ورود به جشن برای 10 هزار نفرشان را آغاز خواهیم کرد.

تعداد علاقه مندان برای شرکت در این جشن نسبت به پارسال چه تغییری داشته است؟

- متقاضیان سال گذشته تا قبل از بسته شدن سیستم پیامکی 9 هزار نفر بودند که امسال اجازه ی ثبت نام به متقاضیان بیشتری دادیم. به خاطر سالن بزرگی که در اختیار داشتیم نزدیک به 7 هزار نفر بیشتر از پارسال اجازه ی ثبت نام به متقاضیان دادیم. البته اگر سالن بزرگ تری در اختیارمان بود باز هم بیش تر ثبت نام می کردیم.

*خانه کشتی شهدای هفتم تیر میزبان بزرگ ترین جشن سیاسی کشور

مکان برگزاری جشن امسال دکتر سلام مشخص شده است؟

- سالن وزارت ارشاد که پارسال میزبان جشن دوسالگی دکتر سلام بود به علت آتش سوزی چند ماه پیش خود آمادگی برگزاری جشن سه سالگی دکتر سلام در30 اردیبهشت را نداشت؛ لذا پس از بررسی سالن های بزرگ موجود در شهر تهران هیچ کدام گنجایش جمعیت مهمانان ما را نداشت که در نهایت خانه ی کشتی شهدای هفتم تیر به عنوان مکان برگزاری جشن امسال دکتر سلام برگزیده شد.
 

همه چیز درباره ی تعداد مهمانان و مکان برگزاری جشن سه سالگی دکتر سلام/ رشد 7 هزار نفری متقاضیان شرکت در جشن نسبت به پارسال
 

مهمانان ویژه ی جشن سه سالگی دکتر سلام مشخص شدند؟

- مهمانان جشن هرسال جز سوپرایزهای برنامه هستند و هر سال در سالن معرفی می شوند. امسال هم مثل دو سنوات گذشته به حمدالله سعی شده است شخصیت های سیاسی برجسته ای هم از کسانی که سال های گذشته در جشن دکتر سلام حضور داشتند و هم از کسانی که تا بحال در خدمتشان نبودیم، برای شرکت در جشن دعوت شدند تا امسال جشنی متفاوت با حضور جناح ها وجریانات سیاسی مختلف داشته باشیم.امسال شاهد یک ریتم تند جذاب و مهمانان ویژه خواهیم بود که حاصل تلاش قریب به 2، 3 ماه همه ی عوامل دکتر سلام است تا در جشن امسال کسی در طول 3 ساعته ی اجرای برنامه ها خسته نشود و راضی به منزل برگردد.

امسال فشار یا محدودیتی از طرف دولت به برگزاری جشن سه سالگی دکترسلام وارد شد یا خیر؟

- به حمدالله تا کنون خیر.

*البرز سومین استان بیشترین شرکت کننده درجشن پارسال دکترسلام

چند درصد شرکت کنندگان در جشن امسال یا سال های پیش ساکن البرز هستند؟

- امسال آمار دقیقی از تعداد البرزی های متقاضی برای شرکت در جشن دکتر سلام ندارم ولی پارسال بین همه ی شرکت کنندگان در جشن، البرز سومین استان بعد از تهران و قم بود که بیشترین جمعیت شرکت کننده در این جشن را داشت. ضمن تشکر از همه ی دوستان دکتر سلام در البرز ، فکر می کنیم و انتظار داریم امسال هم البرزی ها جمعیت قابل توجهی را در این سالن داشته باشند.

*مهمانی که اشتباهاً یک هفته زودتربرای شرکت در جشن آمده بود

در جشن سال های گذشته غیرمنتظره ترین متقاضیان دکتر سلام از کدام استان ها بودند؟

- ما به حمدالله از تمامی استان ها مهمان داشتیم اما مسلماً وقتی استان ها دورتر می شوند این که بتوانند در جشن حضور پیدا کنند غیرمنتظره تر می شود، مثلاً استان های جنوبی و سیستان و بلوچستان که بعضاً با مشقت آمده بودند. سال اول موردی داشتیم که با هواپیما از سیستان و بلوچستان آمده بود، بخاطر بارش باران تهران پروازشان در اصفهان می نشیند و بعد با مشقت زیاد خودشان را می رسانند به جشن. یا پارسال حدود 30 تا 40 نفری بودند که از کیش با پرواز هوایی خودشان را به دکتر سلام رسانده بودند. از موارد جالب این سال ها هم بزرگواری بودند که با روابط عمومی خبرگزاری تماس می گیرند و می پرسند چرا کسی در سالن نیست؟ من پشت در سالنم! ایشان از شوقی که داشتند یک هفته جلوتر آمده بودند و این هم از جمله خاطرات شیرین این جشن های هر ساله ی دکتر سلام بود.

همه چیز درباره ی تعداد مهمانان و مکان برگزاری جشن سه سالگی دکتر سلام/ رشد 7 هزار نفری متقاضیان شرکت در جشن نسبت به پارسال
 

*برنامه ریزی دکتر سلام برای سوژه یابی در همه ی استان ها

دکتر سلام چه توقع و برنامه ای برای مخاطبین اش در سطح استان ها دارد؟

- بنای دکتر سلام بر این است که به مرور سوژه های استانی مان را تقویت کنیم تا علاوه بر سوژه های مرتبط با دانشگاه های تهران و مطالب مرتبط با اتفاقات رده های بالای سیاسی کشور، به سوژه های استانی هم بپردازیم. این کار باعث می شود مخاطبین دکتر سلام در استان ها بتوانند با اشرافی که به اتفاقات استان خودشان دارند به ما کمک کنند. از همین جا از همه ی دوستداران دکتر سلام دعوت می کنم تا از طریق راه های ارتباطی با دکتر سلام از قبیل آی دی تلگرام و یا ایمیل سوژه های خودشان را بفرستند. بدانند که دکتر سلام همه ی این پیام ها را می خوانند و استفاده می کند. مخاطبین دکتر سلام حداقل می توانند از این طریق با دکتر سلام تعامل داشته باشند.

انتهای پیام/رض

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز