تبلیغات

نخستین حضور کشتی فرنگی ایران در المپیک با ترکیب کامل

نخستین حضور کشتی فرنگی ایران در المپیک با ترکیب کامل(1'Ì 'HDÌF ('1 /1 *'1Ì. *ÌE EDÌ ©4*Ì A1F¯Ì 'Ì1'F (' *1©Ì( ©'ED 9'2E 1B'(* G'Ì 'DE~Ì© 2016 .H'G/ 4/.

برای اولین بار در تاریخ تیم ملی کشتی فرنگی ایران با ترکیب کامل عازم رقابت های المپیک 2016 خواهد شد.

به گزارش ایسنا، حمید سوریان فرنگی‌کار وزن 59 کیلوگرم ایران روز گذشته (جمعه) در آخرین فرصت برای کسب سهمیه المپیک به میدان رفت و در پایان با ارائه یک عملکرد خوب موفق شد ششمین سهمیه را برای کشتی فرنگی ایران در رقابت‌های المپیک 2016 بدست بیاورد تا به این ترتیب تیم ملی کشتی فرنگی ایران برای نخستین بار در تاریخ با ترکیب کامل در بازیهای المپیک حاضر شود.

دوره گذشته نیز کشتی فرنگی ایران با 6 کشتی‌گیر درالمپیک لندن حاضر بود اما در آن زمان سهمیه کامل تیم‌ها 7 ورزشکار بود. در این دوره هر کشور می‌تواند حداکثر تا 6 کشتی گیر در رقابت‌های المپیک داشته باشد.

حمید سوریان در وزن 59 کیلوگرم، امید نوروزی در وزن 66 کیلوگرم، سعید عبدولی در وزن 75 کیلوگرم، حبیب الله اخلاقی در وزن 85 کیلوگرم، قاسم رضایی در وزن 98 کیلوگرم و امیر قاسمی منجزی در وزن 130 کیلوگرم، 6 سهمیه کشتی فرنگی ایران در رقابت‌های المپیک را بدست آوردند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز