تبلیغات

سوریان در نیمه نهایی/ ریو بعد از حریف اوکراین

سوریان در نیمه نهایی/ ریو بعد از حریف اوکراینحمید سوریان با پیروزی در دومین دیدارش در مرحله دوم رقابت‌های جهانی گزینشی کشتی المپیک گام به نیمه نهایی گذاشت.

مرحله دوم رقابت‌های جهانی کشتی گزینشی المپیک، از صبح امروز (جمعه) در تمام اوزان کشتی فرنگی در شهر استانبول ترکیه آغاز شده است که حمید سوریان تنها نماینده کشورمان در این رقابت‌ها در دومین دیدارش مقابل حریف آلمانی به برتری دست یافت و راهی نیمه نهایی شد.

در وزن 59 کیلوگرم که 24 کشتی‌گیر حضور دارند، حمید سوریان پس از استراحت در دور اول در دور دوم در یک دقیقه و 4 ثانیه با نتیجه 9 بر صفر مقابل ایوان لیزاتوویچ از کرواسی به پیروزی رسید. وی در دور سوم نیز با نتیجه 8 بر صفر در یک دقیقه و 5 ثانیه اریک ویسز از آلمان را شکست داد و گام به نیمه نهای گذاشت.

سوریان در نیمه نهایی به مصاف دیمیترو تسیمبالیوک اوکراینی خواهد رفت که در صورت پیروزی در این مسابقه و حضور در فینال جواز حضور در المپیک ار کسب خواهد کرد.

نکته مهم اینکه با شکست نماینده رژیم صهیونیستی خیال سوریان از بابت رویارو نشدن با این کشتی‌گیر راحت شد. در این دیدار حساس و سرنوشت ساز نماینده رژیم صهیونیستی در یک چهارم نهایی به مصاف تسیمبالیوک اوکراینی رفت که با توجه به شکست این کشتی‌گیر خیال سوریان از بایت عدم رویارویی با قرعه نحس رژیم اشغالگر قدس راحت شد تا با خاطری آسوده در یک‌چهارم نهایی و بدون ترس از رویارویی با این کشتی‌گیر مقابل حریف آلمانی حاضر شود.

فینالیست‌های این رقابت‌ها جواز حضور در المپیک 2016 برزیل را کسب می‌کنند.

  #حمید_سوریان #1ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز