تبلیغات

سوریان به نیمه نهایی رسید/ یک مبارزه تا رسیدن به المپیک

سوریان به نیمه نهایی رسید/ یک مبارزه تا رسیدن به المپیک/'1F/G 7 E/'D 7D'Ì ,G'F H 'DE~Ì© (' ~Ì1H2Ì EB'(D 1BÌ( .H/ '2 "DE'F (G E1-DG FÌEG FG'ÌÌ 1B'(*‌G'Ì ¯2ÌF4Ì 'DE~Ì© /1 '3*'F(HD *1©ÌG 1'G Ì'A*.

دارنده 7 مدال طلای جهان و المپیک با پیروزی مقابل رقیب خود از آلمان به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های گزینشی المپیک در استانبول ترکیه راه یافت.

به گزارش ایسنا،حمید سوریان نماینده وزن 59 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در دومین مبارزه خود و در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های گزینشی المپیک در ترکیه به مصاف اریک ویس از آلمان که بهترین عنوانش رده نهمی اروپاست رفت و در پایان موفق شد حریف خود را با نتیجه 8 بر صفر شکست دهد و راهی دیدار نیمه نهایی این رقابت‌ها شود.

سوریان در مرحله نیمه نهایی باید به مصاف دیمیترو سیمابالیوک از اوکراین و نفر سوم اروپا برود و در صورت برتری مقابل حریف موفق به کسب سهمیه المپیک 2016 خواهد شد.

سوریان پیش از این در دور نخست استراحت کرد سپس مقابل ایوان لیزاتوویچ از کرواسی و نفر پنجم اروپا به روی تشک رفت و در پایان موفق شد حریف خود را در همان دقیقه نخست با نتیجه 9 بر صفر شکست دهد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز