تبلیغات

سوریان گام اول را محکم برداشت

سوریان گام اول را محکم برداشت3H1Ì'F /1 E1-DG Ì© †G'1E FG'ÌÌ EB'(D (1F/G "~'3*HDH3 E'FHDÌ/Ì3 '2 ÌHF'F H '1Ì© HÌ3 '2 "DE'F .H'G/ 1A*.

حمید سوریان، نماینده وزن 59 کیلوگرم ایران و دارنده 7 مدال طلای جهان و المپیک در نخستین مبارزه خود در جریان رقابت‌های گزینشی المپیک در استانبول ترکیه مقابل ایوان لیزاتوویچ از کرواسی و نفر پنجم اروپا به روی تشک رفت و در پایان موفق شد حریف خود را در همان دقیقه نخست ضربه فنی کند.

سوریان که در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شده بود در مرحله یک چهارم نهایی مقابل برنده مبارزه آپاستولوس مانولیدیس از یونان و اریک ویس از آلمان مصاف خواهد کرد و در صورت برتری در این مبارزه راهی نیمه‌نهایی این رقابت‌ها خواهد شد.

از سوی دیگر آندری ساریوک از رژیم صهیونیستی که در گروه سوریان قرار دارد در نخستین مبارزه خود مقابل فدریکو مانه‌آ از ایتالیا به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

این کشتی‌گیر که به تازگی عنوان سوم را در مسابقات زیر 23 سال اروپا بدست آورده در مرحله یک چهارم نهایی مقابل دیمیترو سیمابالیاک از اوکراین و نفر سوم اروپا در 2016 مصاف خواهد کرد.

دیمیترو سیمبالیاک از اوکراین در مبارزه نخست خود و در مرحله یک هشتم نهایی مقابل استیون تاکاهاشی از ژاپن 7 بر 2 به برتری رسید.

مسابقات گزینشی استانبول آخرین فرصت برای کسب سهمیه المپیک است و نفراتی که بتوانند راهی فینال این رقابت‌ها شوند جواز حضور در المپیک 2016 را بدست می آورند.

#کشتی_فرنگی #حمید_سوریان #1ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز