تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

سخنان کاظم قلم‌چی در جلسه‌ی نفرات برتر 17 اردیبهشت 95

بخشی از سخنان کاظم قلم‌چی در جلسه‌ی نفرات برتر 17 اردیبهشت 1395 در زیر آمده است:

موضوع جلسه: برنامه‌ی دوران جمع‌بندی (به روش جمع‌بندی به روش 3 روز یک‌بار)

بیش از 10 سال است که این روش را اختراع کرده‌ام نام آن را که ابتدا روش جمع‌بندی به روش کاظم قلم‌چی بود به " روش جمع‌بندی به روش 3 روز یک‌بار " تغییر دادم تا همه از آن استفاده کنند و جامع‌تر شود و سال به سال تعداد کسانی که ازین روش استفاده می‌کنند بیشتر شده است. جمع‌بندی به روش 3 روز یک‌بار، روشی است متمایز با درس خواندن شما در طول 12 سال. زمانی که این روش را اختراع کردم هنوز موضوع "بازیابی" و کشفیات اخیر در حوزه‌ی آموزش مطرح نشده بود. بازیابی عبارتست از این‌که اول امتحان بدهید و بعد درس بخوانید.

امسال در توضیح روش جمع‌بندی به روش 3 روز یک‌بار با توجه به این که شما تجربه‌ی بازیابی را داشته‌اید برای من ساده‌تر و این روش برای شما نیز ملموس‌تر و اجرای آن ساده‌تر است. این روش الان برای تمام مقاطع و در تمام بازه‌ی طول سال در مدارس سرای دانش اجرا می‌شود. حتی دانش‌آموزان مقطع دبستان هم بعد از تدریس دبیر بازیابی می‌کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز