تبلیغات

مارسلینو: داور یک‌طرفه و به سود لیورپول سوت می‌زد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از حذف تیم فوتبال ویارئال از لیگ اروپا با قبول شکست 3 بر صفر در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی برابر لیورپول، مارسلینو، سرمربی زیردریایی زرد به انتقاد از عملکرد ویکتور کاسای، داور بازی پرداخت و ادعا کرد که او بیشتر به سود تیم میزبان سوت زده است.

انتقاد مارسلینو از کاسای در شرایطی بود که به استثنای ضربه ناشیانه آلبرتو مورنو به دنیس سوارز (زمانی که بازی 2 بر صفر به سود لیورپول بود) که هیچ جریمه‌ای برای مدافع اسپانیایی میزبان به همراه نداشت، دیگر تصمیمات داور مجارستانی بازی درست بود.

مارسلینو درباره نحوه قضاوت کاسای گفت: در جریان بازی، داور چشمش را روی خیلی چیزها بست و به‌همین دلیل وقتی می‌بینید که یکی از بازیکنان شما را اخراج می‌کند، قطعاً خودتان می‌تواند نتیجه‌گیری کنید. من فکر نمی‌کنم که داوری بازی برای هر دو تیم کاملاً یکسان بوده باشد.

مارسلینو درباره بازی نیز اظهار داشت: برنامه‌های ما برای این بازی نتیجه نداد. دریافت یک گل زودهنگام به ما ضربه سختی زد و مثل یک ضربه پتک بود. چنین اتفاقی برابر حریفی که با انجسامی بالا بازی می‌کرد، بسیار سخت بود. لیورپول بهتر از ما بازی کرد، اما با وجود برتری‌اش موقعیت‌های گلزنی فراوانی خلق نکرد. زمانی که ما 10 نفره شدیم، به میزان زیادی تکلیف بازی مشخص شد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز