تبلیغات

رقبای حميد سوريان مشخص شدند/ قرعه مناسب برای نابغه كشتی ايران

رقبای حميد سوريان مشخص شدند/ قرعه مناسب برای نابغه كشتی ايران-EJ/ 3H1J'F 'E1H2 ~F,4F(G (1'Ì -6H1 /1 1B'(*G'Ì ¯2JF4Ì 'DE~JC /1 *1CJG (G 1HÌ ('3CHD 1A*.

به گزارش خبرگزاري مهر، آخرين مرحله رقابتهاي گزينشي المپيك، از صبح فردا (جمعه) در تمامي اوزان كشتي فرنگي در شهر استانبول تركيه برگزار مي شود كه طي آن حميد سوريان تنها نماينده ایران در اين رقابتها بعد از ظهر امروز به روي باسكول رفت و با قرعه اي مناسب روبرو شد.

بر اين اساس در وزن ۵۹ كيلوگرم،‌۲۴ كشتي گير به روي باسكول رفتند كه حميد سوريان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف ايوان ليزاتوويچ از كرواسي مي‌رود و در صورت پيروزي بايد در دور سوم با برنده كشتي اريك ويسز از آلمان و مانويلديس آپوستولوس از يونان مبارزه كند.

سوريان پس از گذر از اين مرحله نيز در ديدار نيمه نهايي به مصاف برنده كشتي گيران ايتاليا، رژيم صهيونيستي و ديميترو تسيمبولاك اوكرايني و ماسائو تاكاهاشي كانادايي خواهد رفت. كشتي گيران مطرح كشورهاي گرجستان، آلمان، تركيه، ارمنستان، بلغارستان و مجارستان در طرف ديگر جدول قرار دارند و تا فينال، مقابل سوريان قرار نخواهند گرفت.

فيناليست هاي اين رقابت ها جواز حضور در المپيك ۲۰۱۶ برزيل را كسب مي كنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز