تبلیغات

قرعه مناسب سوریان برای رسیدن به سهمیه المپیک/مصاف با حریفی از کرواسی در اولین مبارزه

قرعه مناسب سوریان برای رسیدن به سهمیه المپیک/مصاف با حریفی از کرواسی در اولین مبارزهFE'ÌF/G H2F õù ©ÌDH¯1E 'Ì1'F (' B19G EF'3(Ì (1'Ì ©3( 3GEÌG 'DE~Ì© /1 1B'(* G'Ì ¯2ÌF4Ì '3*'F(HD 1H(1H 4/ H ('Ì/ /1 'HDÌF E5'A (G /Ì/'1 ©4*Ì ¯Ì1Ì '2 ©1H'3Ì (1H/.

نماینده وزن ۵۹ کیلوگرم ایران با قرعه مناسبی برای کسب سهمیه المپیک در رقابت های گزینشی استانبول روبرو شد و باید در اولین مصاف به دیدار کشتی گیری از کرواسی برود.

به گزارش ایسنا،مراسم وزن کشی آخرین مرحله رقابت های کشتی فرنگی گزینشی المپیک در استانبول ترکیه انجام شد و حمید سوریان تنها نماینده ایران در این رقابت ها پس از اسراحت در دور نخست در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف ایوان لیزاتوویچ از کرواسی به روی تشک خواهد رفت.

سوریان در صورت برتری در این مبارزه در در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده آپوستولوس مانالیدیس از یونان و اریک ویس از آلمان خواهد رفت.

سوریان که با قرعه مناسبی برای کسب سهمیه المپیک روبرو شده در صورت حضور در مرحله نیمه نهایی و برای صعود به فینال این رقابت ها که سهمیه المپیک را بدنبال خواهد داشت به احتمال فراوان با دیمیترو سیمابالیاک از اوکراین و یا فدریکو مانه آ از ایتالیا مصاف خواهد کرد.

سوریان فردا و از ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه به وقت تهران به مصاف رقبای خود خواهد رفت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز