تبلیغات

روایت معلم نمونه ای که 2 فرزند معلول دارد+تصاویر

ساعت: 12:38 منتشر شده در مورخ: 1395/02/16 شناسه خبر: 726304

وقتی عاطفه انسانی با انگیزه های الهی دست به دست هم دهند معجزه ای می کنند که هیچ قلم و زبانی به توصیف آن قادر نخواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رمرآت، در شرایطی که بسیاری از خانواده ها حتی یک معلول و سالمند را نمی توانند نگهداری کنند یا نمی خواهند یا هرچیز دیگر و به مراکز بهزیستی و سالمندان می سپارند، زهرا شاهی معلم نمونه استان سمنان، از دو فرزند معلول جسمی و حرکتی نگهداری می کند.

مثل کوه استوار است و هرگز خم به ابرو نیاورده و یکبار هم به کسی شکایت و گلایه نکرده است. آری او مادری قهرمان است که 3 فرزند دارد که 2 نفرشان معلول جسمی و حرکتی هستند.

فاطمه 18 ساله و معصومه 15 ساله، پدر و مادری سختکوش دارند که تمام روز بر بالین آنها حاضر هستند و از آنان مراقبت می کنند.

این معلم نمونه تا به حال نشده است که بخاطر وضعیت فرزندانش مدرسه را رها کند و به سر کلاس نرود حتی در بدترین شرایط سرکلاس درس خود حاضر شده است.

آیا تا بحال خودمان را جای این خانواده ها گذاشته ایم تا بفهمیمم سختی زندگی در چیست؟ این همه ناشکری و ناسپاسی به خاطر کوچک ترین مشکلات دنیوی را داریم باشد که  ما با دیدن این فرزندان معصوم، شکرگذار خداوند باشیم و برای سلامتی آنها دعا کنیم.

انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز