تبلیغات

تلاشها برای نجات کودک ده ساله ناکام ماند/ زن جوان به کما رفت

ساعت: 16:03 منتشر شده در مورخ: 1395/02/15 شناسه خبر: 725766

تلاشهای تکنسینهای اورژانس و تیم احیا بیمارستان برای نجات کودک ده ساله که از داخل خودرو آردی غرق شده در سد انامق مرند, بی نتیجه ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پیام مرند، بدنبال سقوط یک دستگاه سواری آردی در سد انامق شهرستان مرند بلافاصله نیروهای امدادی در صحنه حاضر شدند.

گزارش حادثه سقوط خودرو آردی در ساعت ۲۰:۴۶ سه شنبه مورخه ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ به اپراتوری فوریتهای پزشکی شهرستان مرند شد و اپراتور فوریتهای پزشکی بدنبال آن پایگاههای اورژانس ۱۱۵ مرند و پیام و همچنین امدادگران هلال احمر و آتشنشانی را بمحل حادثه اعزام کرد.

بدنبال حرکت خودرو به داخل سد انامق مرند, متاسفانه در داخل خودرو یک پسر ده ساله بود که تلاش خانم ۲۸ ساله برای نجات این کودک ، منحر به غرق شدگی اش شده و پس از خارج کردن این خانم از سد, تکنسینهای اورژانس ۱۱۵ ، اقدامات احیائی را انجام و تحویل بیمارستان نمودند، که بنا به اظهارات تیم پزشکی, مصدوم دچار مرگ مغزی شده است.
گفتنی است  با تلاش امدادگران هلال احمر و آتشنشانی مستقر در محل، کودک پسر ده ساله نیز از آب بیرون کشیده شد و تلاش تکنسینهای اورژانس ۱۱۵ و تیم احیا بیمارستان نتوانست ، نفس این کودک را بازگرداند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز