تبلیغات

تامین ۱۳هزار و ۵۰۰میلیارد تومان اعتبار برای خرید گندم از کشاورزان

ساعت: 08:49 منتشر شده در مورخ: 1395/02/15 شناسه خبر: 724866

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی ایران اعلام کرد؛

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی ایران با اشاره به حمایت‌های دولت در بخش کشاورزی، اظهار کرد: ۱۳هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار خرید گندم از کشاورزان توسط دولت تامین شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرساری، علی قنبری مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی ایران امروز در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت غله و بازرگانی منطقه ۲ کشور که در ساری برگزار شد، گفت: امسال با خرید ۱۰میلیون تن گندم از کشاورزان از، کشور از واردات این محصوا استراتژیک بی نیاز می‌شود.

وی با تاکید بر توزیع صحیح گندم در کشور، خاطرنشان کرد: ۸۰درصد گندم تولیدی صرف نان و مابقی مصرف صنعتی دارد.

قنبری با اشاره به حمایت‌های دولت در بخش کشاورزی، اظهار کرد: ۱۳هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار خرید گندم از کشاورزان توسط دولت تامین شد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به ذخیره ۶میلیون تن گندم در سیلوهای کشور، گفت: ظرفیت تولید آرد در کشور بیش از نیاز است اما دولت برای خرید گندم یارانه می‌پردازد و نمی تواند با کمک به کارخانه‌های آرد، ظرفیت‌های اضافه بر نیاز آن را پر کند.

وی در توجیه واردات گندم، گفت: بخش خصوصی می‌تواند با واردات، و تولید آزاد آرد از ظرفیت‌های بقی مانده کارخانه‌ها بهره‌مند شود.

انتهای پیام/رض

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز