تبلیغات

در سخت ترین مراحل نبرد هدایای شما به دست ما رسید/ اگر سردار شهید همدانی نبود، نامی از جبهه مقاومت هم نبود

ساعت: 16:28 منتشر شده در مورخ: 1395/02/13 شناسه خبر: 723193

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) استان چهار محال و بختیاری:

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) استان چهار محال و بختیاری گفت: سردار شهید همدانی همیشه تاکید داشتند که وقت را از دست ندهیم و اگر ایشان نبوند امروز نامی از جبهه مقاومت نبود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح الوند؛ به منظور قدردانی از بانوان عضو ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت همدان مدافعان حرم با پرچم بارگاه مطهر عقیله بنی هاشم(ع) به همدان آمدند و در این مراسم سردار علی‌محمد اکبری، با بیان اینکه استان چهار محال بختیاری به بام ایران مشهور است و سرزمین لاله های واژگونی بالغ بر 2500 شهید بزرگوار است و 8 شهید مدافع حرم دارد گفت: استان ما به استان ولایت مدار مشهور است و بنا به فرموده مقام معظم رهبری علاقه مردم چهار محال بختیاری به ایشان دو طرفه است.

 

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) استان چهار محال و بختیاری با اشاره به عملکرد رزمندگان  استان چهارمحال بختیاری در جبهه های حق علیه باطل و رشادت های آنان گفت: رزمندگان این استان با برقراری امنیت پایدار در منطقه شمال غرب از سال 71 تا 76 در غائله آذربایجان غربی و در کردستان با حضور یگان هایی از سپاه به فرماندهی سردار حاج احمد کاظمی به دفاع از این مرز و بوم پرداختند.

 

سردار اکبری افزود: رزمندگان این سپاه نیز در برقراری امنیت  سال 90 و 92 در ارتفاعات سر به فلک کشیده جاسوسان و در جبهه مقاومت حضوری موثر داشته اند.

 

وی عنوان نمود: براساس خواسته شهید همدانی بود که تیپ قمر بنی هاشم در سوریه حضور یافت  و این شهید بارها توصیه و تاکید فراوانی بر حمایت و پشتیبانی از جبهه مقاومت داشتند.

 

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)  تصریح کرد: شهید بزرگوار سردار همدانی متوجه بود که در آینده نزدیک به شهادت می رسند و همیشه تاکیدشان بر این بود که وقت را از دست ندهیم.

 

وی وجود سردار شهید همدانی را در استواری جبهه مقاومت بسیار موثر دانست و گفت: اگر شهید همدانی نبود امروز نامی از جبهه مقاومت نبود  و اما توانسته ایم خیلی از مسائلی که  خیلی محرمانه و محرمانه بود را به راحتی به مردم بگوییم.

 

وی با اشاره به علت حضور در سوریه گفت: این سئوالی است که در ذهن خیلی از افراد می باشد و جوابش این است که  عمر استراتژیک نظام جمهوری اسلامی در سوریه است و بنا به فرموده  امام خمینی (ره) ما به دنبال آزادی قدس و ازادی غزه هستیم و این یک استرتژیک بلند مدت هست.

 

سردار اکبری خاطر نشان کرد:  دشمن با جنگ های نیابتی و با نام اسلام به سرکردگی آمریکا، اسرائیل،  بعضی از کشورهای خلیج فارس، وهابیت و عربستان سعودی می خواهند به دنیا بگویند اسلام واقعی، اسلام داعش است.

 

وی با اشاره به رسم شیعه کشی در بین داعش گفت:  داعش شیعیان را کافر می دانند و در سمشان شیعه کشی است و جالب است در جیب بعضی اسرای داعشی قاشق بود و به آنها گفته بوند اگر قبل از ناهار کشته شوند ناهار سر سفره پیامبر اکرم (ص) می باشند و مدام به ما می گفتند ما را قبل از ظهر بکشید.

 

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) استان چهار محال و بختیاری با بیان اینکه جبهه کفر با طراحی نقشه هایی به فکر نابودی جبهه مقاومت سوریه است  و رزمندگان ایرانی دست آنان را کوتاه کردند گفت: تمامی دشمنان دست به دست هم داده بودند تا جبهه مقاومت را نابود کنند و شما می بینید که بعد از 4 سال که شهرهای شیعه نشین سوریه از محاصره داعش آزاد می شود زمانی که مردم وارد شهر می شوند به پای رزمندگان ایرانی می افتند و از آنها تشکر می کنند و می گویند بعد از چهار سال رزمندگان امام خامنه ای ما را نجات دادند.

 

سردار اکبری تصریح کرد: مردم سوریه قدرشناس هستند و وجود سوریه را حاصل مردم ایران می دانند که اگر غیر از این بود کل سوریه نبود.

 

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) استان چهار محال و بختیاری با بیان اینکه صحن حرم حضرت رقیه(س) و حضرت زینب(س) بسیار مظلوم است گفت: هر شیعه در سرتاسر دنیا این سئوال را باید از خودش بپرسد که اگر در زمان امام حسین(ع) نبودیم امروز حرم حضرت زینب(س) و حضرت رقیه (س) در خطر است و باید کاری انجام دهیم.

 

وی عنوان نمود: زمانی که در عید نوروز قرار شد هر کدام از رزمندگان ادوات نظامی را بر سر سفره هفت سین می چیدند جای یک سری تنقلات خالی بود  و یک کامیون  از استان همدان در شب نوروز به دست رزمندگان رسید  و در سخت ترین و دورترین مناطق هدایای شما بانوان به دست رزمندگان رسید و در همان جا تصمیم گرفته شد بهترین هدیه ای که به شما می شود داد، یک تبرک از صحن و سرای حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) است و امروز این خواسته برآورده شد و در جمع شما حضور یافتیم.

 

انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز