تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آرای دور دوم انتخابات مجلس دهم تا این لحظه +جدول تفکیکی

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، دور اول دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 7 اسفندماه سال گذشته در سراسر کشور برگزار شد، که از 207 حوزه انتخابیه 55 حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شد.

در جدول زیر اصولگرایان با رنگ زرد، اصلاح طلبان با رنگ آبی، اعتدالیون رنگ بنفش و مستقل بدون رنگ مشخص شده‌اند.

ردیف   استان آذربایجان شرقی 1 حوزه انتخابیه تبریز  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه محمد حسین فرهنگی اصولگرا   علیرضا منادی مستقل   محمد اسماعیل سعیدی اصولگرا   محمدرضا میرتاج‌الدینی اصولگرا   عباس عباس‌زاده اصلاح‌طلب   شهاب‌الدین بی‌مقدار اصلاح‌طلب   زهرا ساعی اصلاح‌طلب   میرعلی اصغر موسوی اصلاح‌طلب   2 حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   محمدعلی حسین‌زاده اصولگرا   مهدی داوتگری مستقل   3 حوزه انتخابیه

اهر و هریس

نام‌نام‌خانوادگی گرایش   مهدی حسینیان اصولگرا  

بیت‌الله عبدالهی

اصلاح‌طلب   4 حوزه انتخابیه

مرند و جلفا

نام‌نام‌خانوادگی گرایش   محمد حسن‌نژاد اصولگرا   کریم شافعی اصلاح‌طلب   5 حوزه انتخابیه

شبستر

نام‌نام‌خانوادگی گرایش   علی علیلو اصولگرا   معصومه آقاپور علی‌شاهی اصلاح‌طلب   6 حوزه انتخابیه

سراب

نام‌نام‌خانوادگی گرایش   یوسف داوودی مستقل  

مجید نصیر پور

اصلاح‌طلب  

در استان آذربایجان شرقی، 7 اصولگرا، 8 اصلاح‌طلب و دو مستقل به رقابت با هم پرداختند.

ردیف   استان آذربایجان غربی 1 حوزه انتخابیه ارومیه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه روح‌الله حضرت‌‌پور مستقل   حاکم ممکان مستقل   سید هادی بهادری اصلاح‌طلب   مجید دودکانلوی میلان اصلاح‌طلب   2 حوزه انتخابیه ماکو و چالداران  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   محرم اکبرزاده     عین‌الله شریف پور اصلاح‌طلب   3 حوزه انتخابیه میاندوآب، تکاب و شاهین دژ نام‌نام‌خانوادگی گرایش   مهدی عیسی‌زاده اصولگرا   جهانبخش محبی‌نیا اصولگرا   محمد میرزایی اصلاح‌طلب   همایون هاشمی اصلاح‌طلب   4 حوزه انتخابیه

سلماس

نام‌نام‌خانوادگی گرایش   رسول جلایرسرنقی اصولگرا   شهروز برزگر کاشانی اصلاح‌طلب  

3 اصلاح‌طلب، 3 اصولگرا و 2 مستقل در استان آذربایجان غربی و در سه حوزه انتخابیه با هم رقابت کردند.

 

ردیف   استان اردبیل 1 حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، سرعین و نیر  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه سیدکاظم موسوی اصولگرا   محمد فیضی‌زنگیر اصلاح‌طلب   2 حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   ایرج بیگدلو اصولگرا   شکور پورحسین شقلان اصلاح‌طلب  

 

2 اصلاح‌طلب و 2 اصولگرا نیز در استان اردبیل برای 2 کرسی به رقابت با هم پرداختند.

ردیف   استان اصفهان 1 حوزه انتخابیه شهرضا  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه محمدرضا آقائی اصولگرا   سمیه محمودی اصلاح‌طلب   2 حوزه انتخابیه سمیرم  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   بهروز جعفری مستقل   اصغر سلیمی اصلاح‌طلب  

 

در دو حوزه انتخابیه استان اصفهان 1 اصولگرا، 2 اصلاح‌طلب و 1 مستقل رقابت کردند.

ردیف   استان ایلام 1 حوزه انتخابیه ایلام، شیروان، چرداول،ایوان و مهران  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه لطیف صادقی اصولگرا   سلام امینی مستقل   سارا فلاحی اصولگرا   جلال میرزایی اصلاح‌طلب   2 حوزه انتخابیه دهلران، آبدانان و دره‌شهر  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   علی‌محمد احمدی اعتدال   شادمهر کاظم‌زاده مستقل  

در استان ایلام 3 نامزد اصولگرا، 1 اصلاح‌طلب، 1 نامزد مستقل و یک نامزد اعتدال‌گرا به میدان رقابت وارد شدند.

ردیف   استان تهران 1 حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه سید احمد رسولی‌نژاد اصواگرا   قاسم میرزایی نیکو اصلاح‌طلب   2 حوزه انتخابیه شهریار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   حسین گروسی اعتدال   محمد محمودی اصلاح‌طلب   3 حوزه انتخابیه رباط کریم نام‌نام‌خانوادگی گرایش   حسن نوروزی اصولگرا منتخب ابراهیم نکو اعتدال  

2 اصولگرا، 2 اصلاح‌طلب و 2 اعتدال‌گرا نیز در استان تهران وارد رقابت با هم شدند.

ردیف   استان چهار محال و بختیاری 1 حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه قدرت‌الله حمزه شلمزاری اصولگرا   علی کاظمی باباحیدری اصلاح‌طلب   2 حوزه انتخابیه بروجن  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   خدیجه ربیعی فرادنبه مستقل   علی نادری فرد مستقل  

در استان چهار محال و بختیاری، 2 کاندیدا مستقل، 1 کاندیدا اصلاح‌طلب و یک کاندیدا اصولگرا با هم به رقابت پرداختند.

 

ردیف   استان خراسان رضوی 1 حوزه انتخابیه تربت حیدریه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه ابوالقاسم خسروی اصولگرا   سعید باستانی اعتدال  

در استان خراسان رضوی 1 اصولگرا و 1 نامزد اعتدال‌گرا برای کسب یک کرسی انتخابیه وارد رقابت با هم شدند.

 

ردیف   استان خوزستان 1 حوزه انتخابیه

اهواز،باوی،‌

حمیدیه، کارون

 نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه سیدشریف حسینی اصولگرا   شبیب جویری اصولگرا   شکرخدا موسوی اصولگرا   علی ساری اصلاح‌طلب  

جواد کاظم‌نسب

اصلاح‌طلب   همایون یوسفی اعتدال   2 حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه و هندیجان  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   حبیب آقاجری اصولگرا   علی‌گلمرادی اصلاح‌طلب   3 حوزه انتخابیه

 مسجد سلیمان،لالی،

هفتگل و اندیکا

نام‌نام‌خانوادگی گرایش   علیرضا ورناصری اصولگرا   علی عسگر ظاهری عبده‌وند مستقل   4 حوزه انتخابیه

 آبادان

نام‌نام‌خانوادگی گرایش   سید محمد مولوی اصولگرا   غلامرضا شرفی اصولگرا   5 حوزه انتخابیه

ایذه و باغملک

نام‌نام‌خانوادگی گرایش   سیدهادی طباطبایی مستقل   هدایت‌الله خادمی مستقل   6 حوزه انتخابیه

بهبهان

نام‌نام‌خانوادگی گرایش   حبیب‌الله کشت‌زر اصولگرا   محمودرضا ضرغامی اصلاح‌طلب  

در استان خوزستان، 8 اصولگرا، 4 اصلاح‌طلب، 3 مستقل و یک اعتدال‌گرا با هم رقابت کردند.

ردیف   استان زنجان 1 حوزه انتخابیه زنجان و طارم  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه فریدون احمدی اصولگرا   علی وقف‌چی اصولگرا   سیدافضل موسوی اصلاح‌طلب   کریم ‌خان محمدی اصلاح‌طلب   2 حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   محمدرضا خالمحمدی خرمی اصولگرا   محمد عزیزی اصولگرا   3 حوزه انتخابیه

خدابنده

نام‌نام‌خانوادگی گرایش   سیدالبرز حسینی اصولگرا   احمد بیگدلی اصلاح‌طلب  

5 نامزد اصولگرا، 3 نامزد اصلاح‌طلب در استان زنجان وارد میدان رقابت شدند.

ردیف   استان فارس 1 حوزه انتخابیه نیریز و استهبان  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه فرهاد طهماسبی اصولگرا   اصغر مسعودی مستقل   2 حوزه انتخابیه شیراز  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   جعفر قادری اصولگرا   علی‌ اکبری اصلاح‌طلب   3 حوزه انتخابیه

داراب و زرین دشت

نام‌نام‌خانوادگی گرایش   محمدجواد عسگری اصولگرا   رضا انصاری اصلاح‌طلب   4 حوزه انتخابیه

نورآباد و ممسنی

نام‌نام‌خانوادگی گرایش    عبدالرضا مرادی اصولگرا   مسعود گودرزی اصلاح‌طلب  

در استان فارس نیز 4 اصولگرا و 4 اصلاح‌طلب با هم به رقابت پرداختند.

ردیف   استان کردستان 1 حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه منصور مرادی مستقل   امید کریمیان اصلاح‌طلب   2 حوزه انتخابیه سنندج، دیوان دره و کامیاران  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   سیدحسن علوی مستقل   سالار مردای اصلاح‌طلب  

در استان کردستان 2 اصلاح‌طلب و 2 مستقل برای کسب 2 کرسی مجلس خود را در معرض رای مردم قرار دادند.

ردیف   استان کرمانشاه 1 حوزه انتخابیه کرمانشاه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه احمد صفری اعتدال   سید سعید حیدری طیب اصلاح‌طلب   2 حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   سیدجواد حسینی‌کیا اصولگرا   محمد عمادی رستگار اصلاح‌طلب  

2 اصلاح‌طلب، 1 اصولگرا و یک اعتدال‌گرا در استان کرمانشاه رقابت کردند.

ردیف   استان گلستان 1 حوزه انتخابیه

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

 نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه رحمت‌الله جلالی اصولگرا   رامین نورقلی‌پور اصلاح‌طلب   2 حوزه انتخابیه مینودشت و کلاله  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   سیدنجیب حسینی اصولگرا   شهرام کوسه‌غراوی مستقل   3 حوزه انتخابیه

گرگان و آق‌قلا

نام‌نام‌خانوادگی گرایش   سید علی طاهری اصولگرا  

عبدالغفور امان‌زاده

مستقل   نورمحمد تربتی نژاد اصلاح‌طلب   نبی هزار جریبی اصلاح‌طلب  

در استان گلستان و در سه حوزه انتخابیه نیز 3 نامزد اصولگرا، 3 نامزد اصلاح‌طلب و 2 نامزد مستقل در دومین دور رقابت‌های مجلس دهم حضور داشتند.

ردیف   استان گیلان 1 حوزه انتخابیه رودبار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه صمد مرعشی اصولگرا   منوچهر جمالی سوسفی اصلاح‌طلب   2 حوزه انتخابیه رشت  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   جبار کوچکی‌نژاد اصولگرا   سید ولی الله عظمتی مستقل   سید علی آقازاده داوساری اصولگرا   محمد صادق حسنی‌جوریابی اصلاح‌طلب  

در استان گیلان 3 اصولگرا، 2 اصلاح‌طلب و 1 مستقل با هم رقابت کردند.

ردیف   استان لرستان 1 حوزه انتخابیه خرم‌آباد  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه محمدرضا ملک‌شاهی‌راد اصولگرا   اعظم محمدی‌نیا مستقل   مرتضی محمودوند اصلاح‌طلب   سید محمدخان بیرانوندی اصلاح‌طلب   2 حوزه انتخابیه درود و ازنا  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   حسین گودرزی مستقل   مجید کیان‌‌پور مستقل   3 حوزه انتخابیه بروجرد نام‌نام‌خانوادگی گرایش   علاءالدین بروجردی اصولگرا منتخب هادی مقدسی مستقل   عباس گودرزی اصولگرا   فاطمه مقصودی اصلاح‌طلب  

در استان لرستان 3 اصولگرا، 3 اصلاح‌طلب و 4 مستقل وراد میدان رقابت شدند.

ردیف   استان مازندران 1 حوزه انتخابیه بابل  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه حسین نیازآذری مستقل   همت‌الله طاهرنژادلداری مستقل   2 حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   کمال علیپور اصولگرا   سید علی ادیانی‌راد اصولگرا  

2 اصولگرا و 2مستقل در استان مازندران با هم به رقابت پرداختند.

ردیف   استان مرکزی 1 حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه محمدحسن آصفری اصولگرا   سیدمهدی مقدسی اصلاح‌طلب   2 حوزه انتخابیه شازند  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   صاحبعلی غفاری اصولگرا   علی ابراهیمی اصلاح‌طلب   3 حوزه انتخابیه

ساوه و زرندیه

نام‌نام‌خانوادگی گرایش   شهلا میرگلوبیات اصولگرا   محمدرضا منصوری مستقل  

در استان اراک نیز 3 اصولگرا، 2 اصلاح‌طلب و یک مستقل در دومین دور رقابت‌های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

 

ردیف   استان هرمزگان 1 حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک، پارسیان  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه احمد جباری اصولگرا   خالد زمزم‌‌نژاد اصلاح‌طلب  

یک اصلاح‌طلب و یک اصولگرا نیز برای یک کرسی باقی‌مانده از استان هرمزگان در مجلس دهم رقابت کردند.

ردیف   استان همدان 1 حوزه انتخابیه رزن  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه عطاالله سلطانی صبور اصولگرا   حسن لطفی اصلاح‌طلب   2 حوزه انتخابیه ملایر  نام‌نام‌خانوادگی گرایش   احد آزادی‌خواه اصولگرا   علیرضا امامی اصلاح‌طلب  

در دو حوزه باقیمانده استان همدان دو اصولگرا و دو اصلاح‌طلب با هم رقابت کردند.

ردیف   استان یزد 1 حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز