تبلیغات

ایجاد شغل برای 900 نفر بصورت مستقیم درکارخانه لاستیک بارز دهگلان

ساعت: 12:55 منتشر شده در مورخ: 1395/02/09 شناسه خبر: 718197

مدیر منابع انسانی کار خانه لاستیک بارز دهگلان درمراسم روز کارگر/

مدیر منابع انسانی کارخانه لاستیک بارز دهگلان درمراسم روز کارگر گفت: برای 900 نفر بصورت مستقیم درکارخانه لاستیک بارز دهگلان ایجاد شغل می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دهگلان شیدا، محمد رضا صفایی راد مدیر منابع انسانی کار خانه لاستیک بارز دهگلان در مراسم روز کارگر درتالار هستی دهگلان درجمع کارگران و کارفرمایان گفت: برای 900 نفر به صورت مستقیم در کارخانه لاستیک بارز دهگلان ایجاد شغل می شود.


 وی افزود: برای بقاء نیروی انسانی دو مقوله سلامت و آموزش لازم است و صنعتگران باید از فرهنگ صنعتی برخوردارباشند که دراین زمینه مشکل اساسی داریم که قطعا نیازمند آموزش است.


 صفایی راد گفت: در شهرستان دهگلان کارگران نمونه بسیاری وجود دارد امام متاسفانه  صنعتگران دربحث فرهنگ صنعتی کمک نمی کنند.


 وی افزود: ما باید در بحث سلامت و رفاه خانواده های کارگران و نیروی انسانی تلاش کنیم که دراین زمینه بسیار کم کاری شده است.


 صفایی راد در بحث آموزش درکارخانجات کردستان گفت: در کارخانجات استان عدم  مرکز آموزشی با عث کم توجهی به آموزش  و از بین رفتن اثر بخشی شده است.


 وی افزود: آموزش به کارها درسازمان بیشترین اثر بخشی را می دهد و اگر اثر بخشی درسازمان نباشد تما سرمایه و هزینه ها ازبین رفته است.


وی افزود: کارخانه لاستیک بارز دهگلان بزرگترین کارخانه درسطح استان است و با برنامه ریزی تا پایان سال 95 به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز