تبلیغات

درخواست پزشکی قانونی برای ملاحظه مجدد پرونده «ستایش»

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت: پزشکی قانونی مجددا از ما خواسته تا پرونده را برای ملاحظه اعضای کمیسیون پزشکی، ارسال کنیم.

ابوالقاسم مرادطلب در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: روز گذشته (دوشنبه) پدر و مادر مقتول و قاتل و مدیر مدرسه قاتل «ستایش» در کمیسیون پزشکی برای پاره‌ای از توضیحات حضور یافتند.

وی افزود: در روز گذشته برای دومین بار کمیسیون پزشکی درباره موضوع‌های آزار و اذیت دختر بچه 6 ساله افغان و سلامت روانی قاتل تشکیل شد و پزشکی قانونی مجددا از ما خواست تا پرونده را برای ملاحظه اعضای کمیسیون پزشکی ارسال کنیم.

وی افزود: فعلا ما منتظر هستیم تا نظریه پزشکی قانونی درباره پرونده «ستایش» به دستمان برسد.

به گزارش ایسنا، دادستان ورامین پیش از این به ایسنا گفته بود که کمیسیون پزشکی قبلا در رابطه با این پرونده تشکیل شده بود، ولی در زمینه سلامت روانی و شخصیتی قاتل به جمع‌بندی نرسیده بود و در سایر جنبه‌ها به جمع‌بندی رسیدند.

وی همچنین گفته بود که متهم پرونده قتل دختر 6 ساله افغان در کانون اصلاح و تربیت است و پس از اعلام نظر پزشکی قانونی، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال می‌شود.

بر اساس این گزارش، 21 فروردین ماه پسری ۱۷ ساله در ورامین، دختر شش ساله افغانی را به قتل رساند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز