تبلیغات

ادامه دعوا سر اولادی/ پیغام شیث برای یک پرسپولیسی؛ آبرویت را می برم!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، چند روز پیش خبر درگیری شیث رضایی با محسن بنگر بر سر مزار مهرداد اولادی بازتاب گسترده ای پیدا کرد اما هر دو این افراد در صفحه اجتماعی خود آن را قویا تکذیب و از دوستی 10 ساله خود دم زدند.

 

یکی از کسانی که همان ساعت بر سر مزار اولادی حاضر بود، در این خصوص گفت: «بنگر با شیث درگیر نشد. بنگر فقط با دیدن شیث، زیر لب گفت هر چی بلا سر مهرداد آمد، مقصرش یک نفر بود که حالا عزادار است. این حرف محسن به گوش یکی از حاضرین رسید و این شخص که از دوستان مهرداد بود، به سمت مزار رفت و با پا ضربه ای به شیث زد و گفت: "پاشو بابا، گریه نکن، همین شماها مهرداد رو از فوتبال انداختین و نذاشتین به حقش برسه. حالا گریه می کنی؟ اون موقع نباید می بردینش توی حاشیه". تو یکی نمی خواهد اشک بریزی... بلند شو برو آن طرف!»

 

بر اساس اخبار موثق فردی که آن لگد را زده و درگیری لفظی با شیث پیدا کرده یکی از بازیکنان ملوان بوده که همراه همبازیانش به مراسم ترحیم اولادی رفته بود و رفاقت صمیمانه ای هم با این بازیکن داشت.

 

البته اطرافیان و کسانی که آنجا حضور داشتند بلافاصله شیث را از محل دور کردند.

 

اما حالا بشنوید از درگیری جدید شیث با یکی دیگر از بازیکنان سابق پرسپولیس. مهرزاد معدنچی اولین کسی بود که نسبت به حضور دائمی یک بازیکن پرسپولیس بر سر مزار اولادی واکنش نشان داد و گفت: «کسی که حالا برای مهرداد گریه می کند، او را به این روز انداخت که در فوتبال به حقش نرسد.»

 

مهرزاد نامی از کسی نیاورد اما دیروز شیث به حرف های معدنچی واکنش نشان داد و گفت: «مهرزاد اگر جرات دارد اسم آن فرد را بیاورد تا حرف هایی بزنم که نتواند از اتاق خودش بیرون بیاید!»

 

معلوم نیست چرا شیث حرف های مهرزاد را به خودش گرفته؟ آیا آن بازیکنی که همبازیان سابق مهرداد می گویند باعث شد اولادی در فوتبال به حق خود نرسد، شیث است؟

 

شنیدیم رضایی نه تنها در رسانه ها جواب معدنچی را داد بلکه از طریق یک دوست مشترک پیغام داد در صورت ادامه ماجرا آبروی معدنچی را برده و حرف هایی می زند که نتواند از خجالت از خانه خارج شود!

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز