تبلیغات

تشکیل جلسه سازمان همکاری اسلامی درواکنش به اظهارات اخیر نتانیاهو

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه سازمان همکاری اسلامی، این سازمان قرار است روز سه شنبه نشستی فوق العاده در سطح نماینده های دائمی برگزار کند.

بر اساس این گزارش قرار است در این نشست اظهارات اخیر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در رابطه با بلندی های اشغالی جولان سوریه بحث و بررسی شود.

همچنین این نشست به درخواست کویت که در حال حاضر ریاست دوره کنونی سازمان همکاری را در سطح وزرای خارجه برعهده دارد، برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این نشست این است که کشورهای عضو در قبال اقدام صهیونیست ها در برگزاری جلسه در جولان اشغالی و همچنین اظهارات نتانیاهو مبنی بر اینکه بندی های جولان به صورت دائمی تحت حاکمیت اسرائیل خواهد بود، موضعی محکم و یکسان اتخاذ کنند.

سازمان همکاری اسلامی این اقدام صهیونیست ها را تنشی خطرناک و نقض آشکار قطعنامه های قانونی جهانی و قوانین بین المللی خوانده است.

گفتنی است که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در ادامه یاوه گویی های خود، روز یکشنبه گذشته بر اشغال ابدی ارتفاعات جولان سوریه تاکید و اعلام کرد که اسرائیل همیشه در بلندی های جولان سوریه باقی خواهد ماند و تغییری در مرزهای خود صورت نمی دهد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز