تبلیغات

جزئیات جدید از درگیری دو فوتبالیست بر سر مزار اولادی

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، "جنجال بر سر مزار مهرداد اولادی؛ دو فوتبالیست با هم درگیر شدند"؛ این موضوع شب گذشته در فضای مجازی دست به دست چرخید تا دوستداران فوتبال کنجکاو شوند که چه کسانی و چرا با هم درگیر شدند.

 

ماجرا از این قرار بود که محسن بنگر که به عنوان کاپیتان و نماینده بازیکنان پرسپولیس در مجلس ترحیم زنده‌یاد مهرداد اولادی در قائمشهر حضور یافته بود پس از پایان مراسم به همراه تعدادی از بازیکنان قدیمی پرسپولیس از جمله جواد کاظمیان به گلزار شهدای قادیکلا رفت تا بر سر مزار مهرداد حضور یابد اما به محض رسیدن شیث رضایی را می بیند که بر سر مزار اولادی نشسته و اشک می‌ریزد.

 

 

* بین بنگر و شیث بر مزار مهرداد چه گذشت

شیث از دوستان قدیمی اولادی بود که علاوه بر آنکه سال ها در پرسپولیس با هم همبازی بودند رفاقت نزدیکی نیز با هم داشتند. از طرفی بنگر هم نه تنها هم استانی مهرداد بود بلکه رابطه نزدیکی با او داشت و حتی شنیده‌ایم که در گذشته تلاش کرده بود مهرداد را به پرسپولیس برگرداند که متأسفانه موفق به انجام این کار نشد. همه اینها باعث شده مرگ مهرداد شوک سنگینی را به رفقایش وارد کند و البته که کنار آمدن با آن دشوار است.

 

به هر ترتیب بنگر که گویا با دیدن شیث داغ دلش تازه شده بود به سمت او رفت و حسابی او را به باد انتقاد گرفت. حرف هایی هم بین دو طرف رد و بدل شد که پرداختن به آن در شرایط فعلی چندان خوشایند نیست اما همین‌قدر بدانید که بنگر مدعی بود شیث به عنوان دوست صمیمی مهرداد باید نقش مثبت‌تری در زندگی او ایفا می‌کرد و نمی‌گذاشت مشکلات اینچنین بر مهرداد غلبه کند که او را از پای درآورد.

 

شیث هم که حال و روز خوبی نداشت به حرف‌های محسن واکنش نشان داد اما پیش از آنکه مشکل بالا بگیرد حاضرین طرفین را از هم جدا و شیث را از آرامگاه خارج کردند.

 

 

* بین بنگر و شیث بر مزار مهرداد چه گذشت

حالا پیش از اینها چه بین بنگر و رضایی گذشته بود و یا محسن چه چیزهایی می دانست که با دیدن شیث اینچنین منقلب شده بود نمی‌دانیم و قصد کنکاش هم نداریم اما معتقدیم غم از دست دادن مهرداد خصوصا برای رفقای صمیمی‌اش آنقدر سنگین است که چنین واکنش هایی چندان دور از ذهن و غیر طبیعی نیست و البته امیدواریم هر چه که هست برای آرامش روح مهرداد زودتر خاتمه یابد که بی‌شک خود مهرداد هم با شناختی که از روحیات او داریم راضی به چنین اختلافاتی بین رفقایش نیست.

11 نیوز

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز