تبلیغات

بررسی و رفع ایراد‌ لایحه جامع قانون انتخابات در کمیسیون شوراها/ ارائه لایحه جامع‌تر از سوی وزارت کشور

امیر خجسته رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به تدوین لایحه جامع قانون انتخابات از سوی دولت، گفت: طرحی در همین راستا از سوی کمیسیون شوراها به صحن علنی مجلس ارائه شد و ایرادتی که قانون پیشین داشت بررسی و رفع شد.

وی با بیان اینکه وزارت کشور درخواست داشته تا لایحه‌ای جامع‌تر از سوی دولت در این‌باره به مجلس ارائه کند، تصریح کرد: وزارت کشور در زمینه این لایحه در حال کار است و در آینده‌ای نزدیک آن را به مجلس ارائه می‌کند.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با تاکید براینکه در تدوین لایحه دولت اعضای کمیسیون نیز مشارکت دارند، ادامه داد: در طرح و لایحه جامع قانون انتخابات، به موضوعات شفاف‌سازی هزینه‌ کاندیداهای انتخابات و الکترونیکی شدن انتخابات توجه شده است.

خجسته با بیان اینکه بنا بر این است که دولت تا پایان سال این لایحه را برای بررسی و تصویب به مجلس بفرستد، تصریح کرد: در مجلس دهم این لایحه بررسی می‌شود.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز