تبلیغات

کیوسک/ صفحه نخست روزنامه ورزشی: غیبت فوتبالی ها در قایمشهر

وبسایت رسمی برنامه نود - روزنامه های ورزشی امروز( شنبه 4 اردیبهشت) سه سوژه مشترک دارند؛ برد استقلال، پیروزی پرسپولیس و مراسم خاکسپاری مهرداد اولادی. حضور کمرنگ فوتبالی ها در مراسم تشییع اولادی نکته ای است که چند روزنامه به آن اشاره کرده اند.

"گل" صفحه نخست خود را به دو نیمه قرمز و آبی تقسیم کرده است. "چهار منهای یک" تیتری است که گل برای برد استقلال برگزیده، تیتر بازی پرسپولیس هم سه امتیاز از زیر سنگ است. امیر قلعه نویی هم در واکنش به صحبت های تند چند روز پیش فرهاد مجیدی گفته که "وقتی جرات ندارند اسم ببرند جواب شان را نمی دهم."

ابرار ورزشی هم در صفحه یک به بازی های لیگ برتر توجه کرده است. سقوط استقلال اهواز یکی از تیترهای ابرار ورزشی است. این روزنامه برای برد استقلال هم تیتر زده :"بغض استقلال ترکید"

پیروزی در کنار پرداختن به برد پرسپولیس که به اعتقاد این روزنامه در ناامن ترین بازی لیگ حاصل شد به مهرداد اولادی پرداخته است. چندین روزنامه ورزشی، امروز در صفحه یک خود عکس هایی از مراسم خاکسپاری مرحوم اولادی منتشر کردند در این میان پیروزی و چند روزنامه دیگر شدیدا از غیبت خانواده فوتبال در این مراسم انتقاد کردند.

روزنامه 90 تیتر زده که "لباس قهرمانی مربی پرسپولیس پرو شد". این روزنامه تیترهایی از احمدرضا عابدزاده و حضور این چهره محبوب در خندوانه دارد.

شوت عکسی از مجروح شدن حاضران در ورزشگاه تختی انداخته است و تیتر زده :"فرار بزرگ در باران سنگ" . این روزنامه جابر انصاری را کابوس دراگان اسکوچیچ معرفی کرده است.

هدف با توجه به اتفاقات اهواز برای بازی دیشب تیتر "بازی سنگین و ننگین" را برگزیده است. هدف عنوان کرده استقلال همچنان در تعقیب پرسپولیس است.

ایران ورزشی در صفحه یکش دو تیتر درباره بازی های سرخابی ها دارد. "تعقیب ادامه دارد" تیتر بازی استقلال است. " فرار از سنگلاخ اهواز" هم عنوانی است که برای بازی پرسپولیس انتخاب شده است.

خبرورزشی صفحه یک خود را به سه بخش تقسیم کرده؛ بازی استقلال، بازی پرسپولیس و مراسم خاکسپاری مرحوم اولادی. خبرورزشی هم به غیبت فوتبالی ها در مراسم تشییع اولادی و حضور 30 هزار نفری مردم مازندران اشاره کرده است.

استقلال جوان برد شیرین استقلال را تمجید کرده است. "استقلال کوتاه بیا نیست" تیتر این روزنامه است. روزنامه آبی ها به حمایت از جوانان استقلال پرداخته است. ضمن اینکه استقلال جوان اشاره ای هم به نهمین سال حضور آرش برهانی در استقلال دارد.

57189

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز