تبلیغات

امام جماعت مسجدالحرام به کفر متهم شد

در حالی که آل سعود منشاء صدور تکفیری‌ها در کل دنیاست، اینک امام جماعت مسجدالحرام هم در سفر به پاکستان توسط یکی از گروه‌های تکفیری به کفر متهم شد.

به گزارش «شیعه نیوز»، پدیده شوم تکفیری که مدتهاست دامنگیر جوامع اسلامی شده است ریشه در حکومت نامبارک آل سعود دارد که به نوعی پدر تمام گروه‌های تروریستی و تکفیری جهان محسوب می‌شود. گروه‌هایی که هر کس راهمراه خود نبینند کافر خطاب می‌کند و حکم به قتلش می دهند.

با این حال، اتفاق جالبی که باعث شده نسخه امام جماعت مسجدالحرام در سفر به پاکستان نیز پیچیده شود و توسط گروه تروریستی «جماعت الاحرار» او نیز در زمره کافران قرار گیرد؛ توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است.

درحالیکه «صالح بن ابراهیم» نایب امام جماعت مسجدالحرام به منظور شرکت در سالگرد تاسیس گروه افراط گرای «جمعیت علمای اسلام» به پاکستان سفر کرده است در جریان دیدارهای خود این کشور را مطابق با قوانین اسلام واقعی خواند.

همین حرف کافی بود تا گروه تروریستی جماعت الاحرار حرمت فرزند خواندگی را کنار بگذارد و با لحنی تند نایب امام جماعت مسجدالحرام را در زمره کافران قرار دهد.

سخنگوی این گروه تروریستی اعلام کرد هرکس که با ما نباشد پس علیه ماست! او در حال حمایت از کشوری است که به درب مساجد و مدارس (تروریستی) ما را قفل زده است. پس خود او جزو آنهاست (در نتیجه مثل آنها کافر می‌شود.)

صفحه رسمی این گروه تروریستی در فیسبوک پا را فراتر گذاشته و «صالح بن ابراهیم» را دقیقا مخالف با خدای متعال قرار داده است که مصداق کفر و خروج از دین است.

سال‌هاست عربستان سعودی که منشا تفکر وهابیت و عقاید تکفیری است و با تقویت گروه‌های تروریستی در سراسر جهان جان میلیون ها انسان بی‌گناه را به خطر افکنده است.

آل سعود بیشترین سرمایه گذاری را در پاکستان انجام داده و مدارس و دانشگاه‌هایی که عقاید تکفیری را نشر می‌دهند حتی در روستاها نیز دایر کرده است.

گروه تروریستی جماعت الاحرار نیز با تفکرات وهابی و تکفیری عملیات های تروریستی مختلفی را در پاکستان برنامه ریزی و اجرا کرده است.تکفیری‌ها شیعیان و سایر فرق اسلامی را کافر می‌دانند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز