تبلیغات

تیم ملی شمشیربازی به برزیل می رود

تیم ملی شمشیربازی به برزیل می رود*ÌE EDÌ 4E4Ì1('2Ì '3D-G 3'(1 (G EF8H1 41©* /1 E3'(B'* *ÌEÌ BG1E'FÌ ,G'F ,E9G *G1'F 1' (G EB5/ E-D (1¯2'1Ì 'ÌF 1B'(*G' /1 1ÌH/H˜'FÌ1H (12ÌD *1© EÌ ©F/.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات تیمی شمشیربازی اسلحه سابر قهرمانی جهانی در حالی برگزار می شود که در دوره آتی بازی های المپیک این بخش از مسابقات برگزار نخواهد شد.

هر چهار سال یکبار و در هر یک از ادوار بازی های المپیک، دیدارهای تیمی یک اسلحه در بخش مردان و یک اسلحه در بخش بانوان برگزار نخواهد شد. طبق برنامه در بازی های المپیک ۲۰۱۶ برزیل، دیدارهای تیمی اسلحه سابر مردان و اسلحه فلوره بانوان برگزار نمی شود و به همین دلیل پیش از آغاز این دوره از بازی های المپیک، مسابقات قهرمانی جهان در بخش تیمی این دو اسلحه برگزار می شود. ایران نیز در رقابتهای تیمی اسلحه سابر مردان قهرمانی جهان شرکت می کند.

مسابقات تیمی اسلحه سابر قهرمانی جهان ۶ تا ۸ اردیبهشت ماه در برزیل برگزار می شود. مجتبی عابدینی و علی پاکدامن که از حضور در آخرین مرحله مسابقات کسب امتیاز المپیک در سئول کره جنوبی، سهمیه المپیکی خود را قطعی کردند همراه با فرزاد باهرارسباران ترکیب سه نفره ایران را در مسابقات جهانی شمشیربازی اسلحه سابر در بخش تیمی تشکیل می دهند. این تیم فردا جمعه اردیبهشت ماه عازم برزیل می شود.

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر که در رقابتهای اخیر قهرمانی آسیا با شکست برابر ویتنام و پیروزی مقابل دو تیم ژاپن و قزاقستان به عنوان پنجم دست یافت، همچون رویدادهای گذشته با هدایت پیمان فخری در مسابقات قهرمانی جهان شرکت می کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز