تبلیغات

مراسم تشییع پیکر مرحوم اولادی آغاز شد

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تشییع پیکر مرحوم مهرداد اولادی در فائم شهر مازندران آغاز شد. گروه زیادی از طرفداران این فوتبالیست، در کنار اهالی قائمشهر و ورزشکاران این خطه در این مراسم حضور پیدا کرده اند.

پیکر مرحوم مهرداد اولادی صبح امروز به ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر منتقل شد تا آخرین دور را در ورزشگاهی که در آن در دوران نوجوانی و جوانی برای همشهریانش خاطرات شیرین زیادی خلق کرده بود، بزند و پس از آن به آرامگاه ابدی خود منتقل شود.

مرحوم مهرداد اولادی روز سه شنبه گذشته دچار ایست قلبی شد و به بیمارستان شهدای تجریش انتقال یافت. بر اساس گفته پزشکان تلاش برای بازگرداندن علایم حیاتی وی در بیمارستان صورت گرفت اما قلب وی قبل از اینکه وی به بیمارستان برسد از کار افتاده بود.

مرحوم اولادی سابقه بازی در تیم هایی چون پرسپولیس، الشباب امارات، ملوان و استقلال را داشت. وی از نیم فصل دوم لیگ برتر به ملوان بازگشته بود تا برای این تیم شمالی به میدان برود اما بخاطر مصدومیت نتوانسته بود ملوانی ها را همراهی کند و برای درمان مصدومیت خود در تهران به سر می برد.

این خبر تکمیل می شود...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز