تبلیغات

خبر ناگوار/مهرداد اولادی درگذشت

مهاجم سابق استقلال و پرسپولیس درگذشت.

به گزارش تابناک ورزشی، مهرداد اولادی مهاجم سابق استقلال و پرسپولیس ساعاتی پیش در بیمارستان شهدای تجریش در گذشت.

ظاهرا اولادی از چند ساعت گذشته در بیمارستان بستری شده بود و به علت وخامت حال دار فانی را وداع گفت.اولادی از نیم فصل بار دیگر و برای سومین مرتبه پیراهن تیم ملوان بندر انزلی را به تن کرده بود. او از باشگاه نوشهری شموشک به سطح اول فوتبال ایران معرفی شد و سپس با درخشش و تکنیک خود راهی پرسپولیس تهران شد. او سابقه گلزنی در داربی تهران را هم دارد. پس از چند سال بازی در لیگ امارات و دعوت به تیم ملی، او به لیگ ایران بازگشت و حتی برای مدتی پیراهن استقلال تهران را به تن کرد.
اولادی، زاده ۴ خرداد ۱۳۶۴ - قائم‌شهر، بازیکن باشگاه ملوان انزلی بود. اولادی سابقه بازی در تیم‌های پرسپولیس و الشباب امارات، ملوان و باشگاه استقلال تهران را داشت. مهرداد اولادی درتاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ در بیمارستان شهدای تجریش فوت کرد.
*علت مرگ چه بود؟

طی تماسی که با بیمارستان شهدای تجریش برقرار کردیم مشخص شد مهرداد اولادی در ساعت 14:56 به بیمارستان منتقل شده و تلاش پزشکان برای CPR (احیای قلبی ـ ریه) تلاش پزشکان به نتیجه نرسیده است. به گفته مسئولان بیمارستان علت فوت ایست قلبی بوده است؛ همان چیزی که هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس را هم از فوتبال ایران گرفت.
در حال حاضر مسئولان بیمارستان از مردم درخواست دارند که به جهت رعایت حال بیماران از حضور در این مکان خودداری کنند.

تابناک ورزشی این مصیبت را به خانواده ورزش و باشگاه ملوان تسلیت می گوید.
خبر ناگوار/مهرداد اولادی درگذشتخبر ناگوار/مهرداد اولادی درگذشت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز