تبلیغات

آتش سوزی گسترده و انفجار پی در پی در یک مجتمع تجاری مشهد

جامعه > حوادث - ایرنا نوشت: معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد از وقوع حریق گسترده یک مجتمع تجاری و انفجارهای متعدد ناشی از آن در این شهر خبر داد.

مهدی رضایی روز چهارشنبه گفت: حوالی ساعت 4:30 بامداد امروز مجتمع تجاری رنگ و ابزار در بلوار قرنی واقع در مركز شهر مشهد دچار آتش سوزی شد.

وی ادامه داد: با توجه به شدت و حساسیت حادثه افزون بر 100 آتش نشان به همراه 34 دستگاه خودرو سبك و سنگین اطفای حریق به محل اعزام شدند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد كانون آتش را مغازه واقع در طبقه نخست این مجتمع تجاری دو طبقه بود ذكر و بیان كرد: به دلیل وجود مقادیر زیادی تینر و مواد سریع الاشتعال در محل این آتش سوزی با انفجارهای متعدد همراه بود .

وی با اشاره به سرایت آتش به شش باب مغازه رنگ و تینرفروشی و لوازم بهداشتی و ساختمانی افزود: با تلاش آتش نشانان این حریق به سرعت مهار و از گسترش آن جلوگیری شد.

رضایی ادامه داد: این حریق خسارت جانی نداشت اما عملیات كاوش و لكه گیری همچنان در محل حادثه ادامه دارد. با توجه به گستردگی حریق، علت آن و میزان خسارت وارد در دست بررسی است.

۴۷۴۷

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز