تبلیغات

کشف بیش از ۲ تن مواد مخدر در دو درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از تسنیم، سردار حسین رحیمی با اعلام خبر کشف بیش از 2200 کیلوگرم انواع مواد مخدر در دو درگیری مسلحانه مأموران پلیس شهرستان‌های سراوان و ایرانشهر در تشریح جزئیات درگیری مأموران که به کشف بیش از 1600 کیلوگرم تریاک انجامید، اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر در راستای مبارزه بی‌امان خود با سوداگران مرگ موفق به شناسایی باند بزرگ توزیع مواد مخدر شدند که با بهره‌مندی از خودروهای تیزرو، اقدام به جابه‌جایی مقادیر معتنابهی انواع مواد مخدر می‌کردند.

فرمانده انتظامی  سیستان و بلوچستان گفت: در ادامه بررسی‌‌های تیم‌های تخصصی مأموران پلیس موفق به شناسایی دو دستگاه تویوتا در محور مواسلات سرباز ایرانشهر شدند که پس از تحت نظر قرار دادن و مراقبت این خودروها، قاچاقچیان با اطلاع از قرار گرفتن خود در تور اطلاعاتی پلیس در تغییر مسیر ناگهانی اقدام به درگیری مسلحانه با مأموران کردند. که پس از درگیری مأموران با قاچاقچیان مواد مخدر، سوداگران با به جا گذاشتن خودروهای خود و سوءاستفاده از تاریکی شب از دست مأموران گریختند.

وی با برشمردن بخشی ازکشفیات به دست آمده در این درگیری اظهار کرد: پس از انتقال خودروها به مقر پلیس مأموران موفق به کشف 1664 کیلوگرم تریاک شدند.

سردار رحیمی همچنین در تشریح عملیات دیگر پلیس در شهرستان سراوان گفت: در این عملیات نیز مأموران پلیس با شناسایی یک دستگاه تویوتا که در محور اسفندک سیرکان در حال جابه‌جایی مواد مخدر بود توانستند با متوقف کردن این خودرو 563 کیلوگرم تریاک و 15 کیلوگرم مورفین را که به طرز ماهرانه در گالن‌های سوخت جاسازی شده بود، کشف کردند.

2022

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز