تبلیغات

مسئولیت جدید بازیگر نقش لاوی در یوسف پیامبر

 
کوروش زارعی بازیگر و کارگردان تئاتر طی حکمی از سوی معاون هنری حوزه هنری به عنوان مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، طی حکمی از سوی فاضل نظری معاون هنری حوزه هنری، کوروش زارعی نویسنده، کارگردان و بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران به سمت مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شد.

متن حکم انتصاب کوروش زارعی به شرح ذیل است:

«جناب آقای کوروش زارعی

نظر به صلاحیت‌ها و تجربه‌های هنری و سوابق ارزشمند جناب‌عالی در عرصه فرهنگ و هنر؛ به موجب این حکم به عنوان مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری منصوب می‌شوید.

از جناب‌عالی انتظار می‌رود با شناخت ظرفیت‌های ستاد و استان‌ها، همت خود را در برنامه‌ریزی برای ایجاد و بهره‌مندی از ظرفیت‌های تازه و پرورش گروه‌های نمایشی جوان متعهد و حمایت هدفمند از تولید متن نمایشی و تولید تئاتر فاخر مصروف و معطوف نمایید.

امید است با توجه به آشنایی و شناخت جناب‌عالی نسبت به اهداف مقدس حوزه هنری و نقش موثر مدیریت جهادی در عرصه فرهنگ و هنر در این مسئولیت موفق و سربلند باشید. ان‌شاءالله.

فاضل نظری

معاون هنری حوزه هنری»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز