تبلیغات

گله ایجرودی ها از افزایش کرایه ها/ اتوبوس های زرین آباد حذف شد

ساعت: 14:18 منتشر شده در مورخ: 1395/01/31 شناسه خبر: 709095

اهالی ایجرود از افزایش کرایه ها راضی نیستند و از مسئولان انتظار دارند با بکار گیری دوباره اتوبوس ها در ایجرود رفت و آمد را برای مردم هموار کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛افزایش کرایه ها این روزها یکی از مشکلات شهروندان ایجرودی است که بی دلیل و غیر قانونی اضافه شده است، در این خصوص مردم نگرانی های دارند که در قالب گزارش ارائه شده است.

لیلا گنجی « یکی از شهروندان ایجرودی» در گفت و گو با خبرنگار ایجرود خبر، با بیان اینکه از افزایش کرایه ها راضی نیست، اظهار داشت: قبلا دو اتوبوس در زرین آباد فعالیت داشت که برای رفت و آمد به زنجان استفاده می کردیم.

 

 

وی با اشاره به اینکه استفاده از اتوبوس برای بانوان امنیت بیشتری دارد، افزود: از مسئولین تقاضا می کنیم با توجه به افزایش کرایه های تاکسی برای این شهرستان چند اتوبوس بیاورند.

علی قربانی یکی دیگر از شهروندان ایجرودی با بیان اینکه برای رفت آمد ،به زرین آباد و زنجان از اتوبوس استفاده می کرد، ادامه داد: از مسئولین می خواهم بار دیگر اتوبوس ها در زرین آباد فعال شوند.

 

 

وی با اشاره به اینکه روستاییان برای تردد با اتوبوس به دلیل کرایه مناسب از آن استفاده می کردند، تصریح کرد: بسیاری از افراد توانایی پرداخت هزینه تاکسی را ندارند به همین خاظر اگر اتوبوس ها در اینجا کار کنند به صرفه تر برای ایجرود خواهد بود.

مریم معصومی یکی دیگر از شهروندان ایجرودی با اشاره به اینکه از افزایش کرایه های تاکسی ناراضی است و برای رفت و آمد به زنجان و زرین آباد به دلیل افزایش کرایه ها مشکل دارد،ادامه داد: اگر اتوبوس ها در ایجرود فعال شوند دانش آموزان و دانشجویان برای رفت و آمد دیگر مشکل هزینه نخواهند داشت چرا که هزینه رفت و آمد برای بسیاری از خانواده ها سنگین می باشد.

 

 

علی بهرامی با بیان اینکه از مسئولین تقاضا داریم دوباره اتوبوس ها در زرین آباد ایجرود راه اندازی شوند، افزود: بسیاری از افراد توانایی رفت و آمد با تاکسی را ندارند و اگر اتوبوس ها بکار بیفتند دانشجویان و مردم برای رفت و آمد مشکل نخواهند داشت.

 

 

مولود ملکی یکی دیگر از شهروندان ایجرودی با بیان اینکه از افزایش کرایه ها راضی نیست و برای تردد استفاده از اتوبوس را ترجیح می دهد،بیان کرد: بسیاری از افراد که برای درس به زنجان رفت و آمد می کنند و نیز مدرسه، در حال حاضر کرایه تاکسی که افزایش پیدا کرده است مردم برای رفت و آمد ترجیح می دهند از اتوبوس استفاده کنند که متاستفانه ما اتوبوس نداریم و آن اتوبوسی هم که دارد کار می کند کارکنان سیمان خمسه از آن استفاده می کنند.

 

 

کبری کاظمی یکی دیگر از شهروندان ایجرودی نیز با ابراز نارضایتی از افزایش کرایه ها، گفت: برای تردد افراد به خصوص آن هایی که از بضاعت مالی کمی برخودار هستند اتوبوس بهترین وسیله است.

 

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز