تبلیغات

طرح گشت ارشاد نامحسوس مفید است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با دفاع از طرح گشت ارشاد نامحسوس، گفت: هر تدبیری که نیروی انتظامی برای تأمین امنیت طراحی کند پشتوانه کارشناسی دارد.

محمدنبی حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: ایجاد سیستمی که بتواند به صورت نامحسوس به موضوعات امنیتی نظارت داشته باشد، مفید است.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که چه تضمینی وجود دارد که این 7 هزار نفر گزارش خلاف واقعیت ارائه نکنند، گفت: اگر افرادی که این نظارت محسوس را دارند شناخته شده و گزینش شده باشند، ‌این اتفاق نمی‌افتد.

این فعال سیاسی در ادامه در واکنش به این پرسش که با وجود نظارت و گزینش مأموران نیروی انتظامی و حتی وزارت اطلاعات شاهد تخلفات برخی کارکنان ناجا و وزارت اطلاعات بوده‌ایم پس گزینش هم در موقعیت‌هایی نمی‌تواند تضمین کننده رعایت رفتار قانونی باشد، ‌اظهار کرد: نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات هم به نظارت بر کارکنان خود نیاز دارند. با استفاده از سیستم نظارتی احتمال این تخلفات به حداقل می‌رسد. بنابراین اگر سیستم نظارت قابل توجهی برای این موضوع پیش‌بینی شود، احتمال تخلف این 7 هزار نفر بسیار ضعیف خواهد شد.

حبیبی در پایان افزود: کلیت این طرح خوب است به شرطی که سیستم نظارتی قوی بر مجریان طرح گشت ارشاد نامحسوس وجود داشته باشد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز