تبلیغات

احوال‌پرسی دوستانه از کیارستمی


حالا بعد از چندین روز سخت و دشوار، لبخند بر لب خانواده و دوستان عباس کیارستمی نشسته است.

به گزارش ایسنا، 30 فروردین ماه، ساعت ملاقات بیمارستان است و تعداد زیادی از اعضای خانواده کیارستمی پشت در اتاق VIP منتظرند و بهمن فرمان آرا، دیگر هنرمند فیلمساز و دوست کیارستمی هم به آنان می‌پیوندد.

هرچند دیگر فیلمساز برنده نخل طلای کن از بخش مراقبت‌های ویژه به بخش دیگری منتقل شده اما ملاقات از او به صورت خیلی محدود انجام می‌شود. کاغذ سفید روی در اتاق بیمارستان نیز تاکید دارد که ملاقات ممنوع است.

فرمان‌آرا اما برای لحظه‌ای به اتاق وارد می‌شود ولی چون دوست خود را در حال خواب و استراحت می‌بیند، خیلی زود بیرون می‌آید و ترجیح می‌دهد آرامش او را به هم نزند.

این فیلمساز در این مدت بارها و بارها با حضور در بیمارستان در جریان حال و روز کیارستمی قرار گرفته است.

گفتگوی دوستانه فرمان آرا و خانواده کیارستمی دقایقی ادامه پیدا می‌کند و او بعد از گذاشتن پیغامی برای دوستش، بیمارستان را ترک می‌کند.

با نزدیک شدن به آخرین دقایق ساعت ملاقات و با بیدار شدن کیارستمی، اعضای خانواده به نوبت و هر یکی برای دقایقی در کنار او حاضر می‌شوند. از اتاق بیمارشان که بیرون می‌آیند، لبخند به لب دارند.

عباس کیارستمی که به دلیل مشکلات گوارشی و در پی 4 عمل جراحی، بیش از 40 روز است در بیمارستان بستری است، با پشت سر گذاشتن شرایط بحرانی، روند بهبود را طی می‌کند.

در این مدت تعداد زیادی از هنرمندان و سینماگران همچون آیدین آغداشلو، جعفر پناهی، کیانوش عیاری، سیف‌الله صمدیان و ... با حضور در بیمارستان جویای حال او شده‌اند.

کارگردان «طعم گیلاس» ، «خانه دوست کجاست» و «زیر درختان زیتون» بعد از چندین روزی که تحت درمان قرار دارد، در حال فیزیوتراپی است و چند قدمی هم راه می‌رود و آن گونه که همراهان و پزشکش می‌گویند دو کتاب بالای سرش دارد که آنها را مطالعه می‌کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز