تبلیغات

دیده نشده از دربی 82؛ وقتی مهدی رحمتی اشک بازیکن پرسپولیس را درآورد!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، محمود خوردبین درباره اتفاقات رختکن پرسپولیس در دربی و اینکه گفته می شود اشک ریخته است اظهار داشت: وقتی خوشحالی و هیجان بچه ها را دیدم اشک در چشمانم حلقه زد. همیشه وقتی در دربی پیروز می شویم احساساتی می شوم. این از خوشحالی زیاد بود. ضمن اینکه این برد سبب شد ما به صدر  جدول برسیم. شما یادتان هست که در روزهای بد پرسپولیس که در  جدول اوضاع خوبی نداشتیم با قدرت گفتم ما داریم می آییم و حالا پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است. 

وی درباره درگیری های بین نیمه میان رحمتی و مسلمان بیان داشت: من از مسلمان پرسیدم که چه اتفاقی افتاده او هم گفت وقتی ما شادی معروف مان را انجام دادیم  رحمتی به من فحش داد و من هم در اعتراض به این رفتار پاسخ  او را دادم. محسن بین دو نیمه گریه کرد و می گفت باورم نمی شود رحمتی آن حرف ها را به من زده باشد. البته بعدا خود رحمتی آمد و همه چیز  حل شد.

سرپرست تیم پرسپولیس در ادامه درباره حضور مهدی رحمتی در رختکن پرسپولیس در بین دو نیمه خاطرنشان کرد: من خودم رحمتی را راهنمایی کردم تا وارد رختکن شود البته اول با کریم باقری و دیگر بچه ها جلوی در رختکن صحبت کرده بود.  برانکو وقتی دروازه بان استقلال را در رختکن پرسپولیس دید، از او خواست  تا از رختکن ما برود و اگر قصد دارد با مسلمان صحبت کند و کدورت ها را از بین ببرد موضوع را به بعد از مسابقه موکول کند زیرا رختکن تیم بین دو نیمه محل این کار نیست و سرمربی باید از تمام زمان خود استفاده کند.

خوردبین درباره حضورش در مراسم امروز که مهمان ویژه آن سالگادو بود اذعان داشت: از آنجایی که برگزارکننده این جشن داماد بنده بود به آنجا دعوت شدم و به نظرم جشن باشکوهی بود.

کاپ

450

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز