تبلیغات

واکنش خواننده معروف به کثیف ترین جنایت +عکس

به گزارش سرویس فرهنگی-اجتماعی جام نیـوز، رضا صادقی خواننده معروف کشورمان به دنبال انتشار خبری از کثیفترین جنایت، در صفحه اینستاگرام خود واکنش نشان داد. 

 وی نوشت:

لطفا لطفا لطفا متن رو تا اخر بخونید ...

متاسفم برای اون بیمار ادم نمایی که برای غرایض حیوانی از دختر شش ساله افغان ( ستایش ) نگذشت .. مردم نازنین افغان عمری در کنار ما با ارامش و احترام زندگی کردن و مطمئنم میدونن که این حادثه و در واقع فاجعه به تمام جامعه ایرانی اطلاق نمیشه ... اما من در جایگاه هنر ایران زمین ابراز هـمدردی خودم رو با خانواده دخترم ستایش و همه افغان های با محبت و محترم و از همه مهمتر هم زبان اعلام میکنم و مارو هم در غم خودشون شریک بدونن ... اگه خدارو میشناسیم باید از این درد تب کرد و شاید هـم مُرد که در جامعه ما این رفتارها وجود داره ...

امیدوارم مسئولین خیلی با وسواس روی این ماجرا عملکرد داشته باشن و اون بیمار انسان نما رو مجازات کنن ... حیوان هم اینجور رفتاری رو نه داره و نه میفهمه ..... امیدوارم بیدار بشیم و ببینیم اطرافمون چه خبره ، اسید پاشی بصورت دختران بیگناه ، سگ کشی بطور وحشیانه ، به جنون رسوندن یه گوزن در قفس ، و حالا ......
از ماست که بر ماست ، وقت تغییره عزیزان از خودمون شروع کنیم ... شرمنده انسانیت شدم وقتی خبر فوت ستایش رو شنیدم ...
من و ما دوست مردم نازنین افغانیم و شریک غمشون ..
بحث افغان و ایران نیست ، افغان هم در سرزمین من خطا کرده و مجازات شده ... نقل انسانیت و اخلاقه نه ملیت و مسابقه در اول و اخر بودن جنایت.

1059

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز